Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Ajda'nın canı acısın istedim

Giriş Tarihi: 25.8.2013 15:13 Güncelleme Tarihi: 26.8.2013 10:12

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan bir gece kulübünde sahne alan ünlü sanatçı Diva , Süperstar Ajda Pekan’a yine sitem etti.

Bodrum Gümbet barlar sokağında bulunan Dedikodulu kulüpte sahne alan Diva , ayağının tozu ile yaptığı açıklamada Süperstar 'a "Canı acısın diye o sözleri kullandım" dedi. Otomobilden iner inmez gazetecilerin sorularını yanıtlayan Türkiye'nin Divası Ersoy, yine Ajda Pekkan'a demediğini bırakmadı. Geçtiğimiz günlerde Ajda Pekkan'a Ramazan ayında iftar yemeği esnasında kendisine selam vermediği için sitem dolu sözlerle ağzına geleni söyleyen Ersoy dün gece çıktığı sahnede yine Süperstara yüklendi. Ajda Pekkan'ın Bülent Ersoy'a 'Selam verdim' dediğini duyan Ersoy, Ajda Pekkan'ı yalanladı. Orhan Gencebay'a selam vermediğini söyleyen Ajda Pekkan'a Ersoy, "Ben Orhan Gencebay'mıyım" diyerek Pekkan'a seslendi. Pekkan'ın kendisini mahkemeye vereceği iddialarına ise "En doğal hakkı gitsin versin mahkemeye" dedi.

"AJDA PEKKAN YANLIŞLIĞINI KABUL ETSİN"

Gazetecilerin "Ajda Pekkan size selam vermiş Orhan Gencebay'a selam vermemiş" sorusu üzerine Ersoy, "Ben Orhan Gencebay değilim ben Bülent Ersoy'um. Ajda Pekkan ile kucak kucağa çok samimi olan bir kişi olarak; iftar yemeğinde onunla öpüşmek, selam vermesini beklemek hakkımdı. O hareketi ben ona yapsaydım o alınmaz mıydı? Ajda Pekkan'a değer verdiğim için önemsediğim için alındım, kırıldım ve onun için konuştum. O benim canımı acıttı ben de onun canını acıtmak için konuştum. Bilerek ve hissederek konuştum. Canı acısın istedim. O benim arkadaşımdı. Beni nasıl öpmez? Ben Bülent'im ben onun arkadaşıyım. Orhan Gencebay ayrı. Onların arasındaki ticari olaylarına ben saygı duyarım. Beraber paylaştığımız onca şeyden sonra bunu bana nasıl yapar Ajda. Ben Orhan Gencebay'ın nesiyim, sadece arkadaşıyım. Aralarında olan olayları bana neden taşıyor. Ajda Pekkan yanlışlığını kabul etsin. Yanlışını kabul etmiyorsa da kendisine saygı duyarım" diye konuştu.

"AYNI SÖZLERİ TEKRAR SÖYLERİM"

Gazetecilerin "Ajda Pekkan sizi mahkemeye verecekmiş ne diyeceksiniz" sorusuna ise Ersoy, "Yargıya taşımışsa hakkıdır" ifadelerini kullanarak, "Beni mahkemeye vermesi en tabi hakkıdır. Saygı duyarım. Değerli arkadaşımız, 'Ben Bülent Hanım'a selam vermemezlik etmedim' dediği için bütün bunları söyledim. Ben bu lafları söyledim, bugün aynı şey olsa yine söylerim. Çünkü ben Orhan Gencebay'ın sadece arkadaşıyım. Ben Orhan Gencebay'ın arkadaşıyken Ajda Pekkan'ın da arkadaşıyım. Bizden kaç tane var? Bir elim beş parmağı kadar ya var, ya yok" dedi.

SAHNEDE BAŞINA GELMEDİK KALMADI

Daha sonra sahneye çıkan Bülent Ersoy, söylediği şarkılarla mekana gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Oldukça keyifli görünen Ersoy, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Ufak tefek kazalar da geçiren Ersoy, önce mikrofon tripotunu ve sözlerin yazılı olduğu tripotu devirdi. Turncu uzun tüllü elbisesine takılan tripotları orkestra şefi zorlukla çıkardı. Şarkılarını yere oturarak söyleyen Ersoy'un başına bu sefer mikrofon ve mikrofon tripotu düştü. Kısa bir süre şaşkınlık geçiren ünlü sanatçı sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti. Ersoy'un son olarak ise saçına dolanan kolyesi oldu. Orkestra şefi tarafında saçına düğüm olan kolye zorla çıkarıldı. Espirileriyle de konukları kahkahaya boğan Bülent Ersoy, yakında İzzet Yıldızhan ile birlikte bir program sunacağının müjdesini verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Ersoy: Ajda'nın canı acısın istedim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN