'in eski sevgilileri konuştu

Kadınların hedefindeki için eski sevgilileri konuştu: 'İlişki başlayınca evlilik ve çocuk istemediğini söyler. Bir bakıma sözleşme yapar. Meryem, aylarca ateşle oynamış ve bunları çok geç anlamış'

Giriş Tarihi: 29.8.2013 10:04 Güncelleme Tarihi: 29.8.2013 15:01

'nin hamile olup bebeğini tek başına dünyaya getireceğini açıklamasının ardından gözlerin çevrildiği ; yine kadınların hedefinde!

MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Günlerdir topa tutulan işadamı hakkında eski aşkı Selin Ortaçlı da konuştu. Manken Ortaçlı; "Can, ilişkiye başlamadan önce evlilik ve çocuk istemediğini söyler. Aşk yaşamadan önce böyle bir sözleşme yapar" dedi. Ortaçlı'nın bu sözlerinin gazetelerde yer almasının ardından Can Ateş'in ismini vermek istemeyen eski bir sevgilisi daha konuştu:

'BİR KERE AĞZI YANMIŞ!'

"Can, benle birlikte olmadan önce de evlenmek istemediğini söyledi. Bir kere evlenip ağzının yandığını; çocukları olduğunu ve yeniden böyle bir sorumluluk almak istemediğini sürekli dile getirirdi. Onunla aşk yaşayan kadınların hepsi bunu iyi bilir." İşadamının eski aşkı, sözlerini sürdürdü: "Can, insanı havaya atar ama sonra sizi tutmayı unutur. İlişkinin birkaç ayından sonra da evlenmek istemediğini açıkça söyler. Meryem, aylarca ateşle oynamış ve Can'ı çok geç anlamış."

YILLARCA AŞK YAŞADILAR

Uzun yıllar Can Ateş'e aşk yaşayan Selin Ortaçlı, "Biten ilişkimin ardından hiçbir zaman konuşmadım; konuşmam da" açıklaması yaptı.

MEGA DESTEK

Meryem Uzerli'nin yaşadıklarından etkilenen , aynı zamanda hayranı da olan güzel oyuncuya telefonla ulaştı. Dedikodulara göre; kısa bir sohbet eden ikili, Eylül ayının ortalarında Berlin'de bir araya gelip uzun uzun dertleşmek için sözleşti.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Can Ateş'in eski sevgilileri konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN