Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuk büyütmek için müziğe ara verdim

Eline Gözüne Dizine de Dursun' isimli bir single çıkaran Yıldız Kaplan, "En büyük sanatı gerçekleştirmek yani çocuk büyütmek için müziğe ara vermiştim. Artık müzik dünyasına döndüm" dedi

Giriş Tarihi: 8.9.2013
Yıldız Kaplan; işadamı Celal Kopuz'la evlendikten sonra oğlu Akif'i dünyaya getirmişti. Bir süre müzik dünyasından uzaklaşan Kaplan, 'Eline Dizine Gözüne de Dursun' isimli bir single çıkardı. Sözleri Şehrazat'a, müziği ise Garo Mafyan'a ait bir Ajda Pekkan klasiği olan 'Eline Gözüne Dizine de Dursun' şarkısını yorumlayan ünlü şarkıcı, iddialı konuştu: "Ajda Pekkan hepimizin idolü... Şarkıya çektiğimiz video klip de çok güzel oldu. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; hiçbir zaman yapılmamış bir cover çıkardım." Oğlu Akif'in 5 yaşına girdiğini ve anaokuluna başladığını söyleyen Yıldız Kaplan, bundan böyle müzik çalışmalarına hız vereceğini de açıkladı. Kaplan, "Sanatçıların ara ara kendilerini dinlemeleri gerektiğine inanıyorum. Ben de en büyük sanatı gerçekleştirmek, yani çocuk büyütmek için müziğe ara vermiştim ama artık döndüm" dedi. Ünlü şarkıcı, en büyük destekçisinin de eşi olduğunu sözlerine ekledi: "Eşim bana 'Sen şarkı söylerken gözlerin başka parıldıyor' diyor. 2.5 aylık aralıklarla, altı ya da yedi single çıkarmayı planlıyorum" dedi.

SÜPER ANNEANNE
26 yaşında bir kızı ve 5 yaşında bir oğlu olan Yıldız Kaplan, kızı Işın'ın altı ay önce bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini söyledi. 40 yaşında torun sahibi olan Kaplan, "16 yaşında evlendim; genç yaşta anne oldum. Kızım Işın ile aramda çok az yaş farkı var. Anneliği oğlum sayesinde anladım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuk büyütmek için müziğe ara verdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN