Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İyi ki varsın, iyi ki beni seviyorsun

Giriş Tarihi: 10.9.2013

Ebru Gündeş; Serdar Ortaç'la birlikte Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde buluştu. Gündeş, eşine duyduğu aşkı anlattı: İyi ki varsın, iyi ki beni seviyorsun; çok teşekkür ederim

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Serdar Ortaç; Ebru Gündeş için şunları söyledi: "Büyük sıkıntılar yaşadı. Karnındaki bebeğin, iki haftadır rahminde ölü olduğunu öğrendi. Ebru daha dayanıklı dursa da, eşi Reza 'Benim çocuğum nasıl gider, bizi nasıl bırakır!' diye isyan etti!" Bu sözler, Gündeş'i duygulandırdı.
Ortaç; sahnede elini tuttuğu Gündeş'in eşi Reza Zarab'a takıldı: "Reza kıskanmıyordur umarım. Bu arada Bodrum'a gidiyormuş, dalacakmış. Adamı nasıl tek yolluyorsun? Bakarsın başka şeyler yapar." Gündeş ise Ortaç'ın esprisine "Benim ona güvenim tam" diye karşılık verdi.
Gündeş eşine olan aşkını ise şöyle ilan etti: "Bugün içim içime sığmıyor. Sıkıntılı dönemler yaşadık ama bunlardan ders çıkardım. Sizi çok seven, sizin için her şeyi yapan, tek gözyaşınız için dünyayı yıkan bir adam olduğunu anladığınızda; hayat daha güzel oluyor. İyi ki varsın, iyi ki beni seviyorsun; teşekkür ediyorum. Biz sanatçılar palyoça gibiyiz; hep gülmek zorundayız. Beni alkışlarınız iyileştiriyor."

EBRU VEFALI VE HAYIRSEVERDİR
Serdar Ortaç; kadim dostu Ebru Gündeş'le dostluklarının nasıl başladığını şöyle anlattı: "Ebru'yla bundan tam 20 yıl önce tanıştık. Ben o dönemde radyocuydum. Anneme 'Acaba benim programıma çıkar mı?' diye sormuştum. Ve Ebru programıma çıkmayı kabul etti. Hiç unutmuyorum; pembeler içinde stüdyoya geldi. 'Ebru Hanım'cığım ben de şarkı söylüyorum; bir parça yazdım 'Karabiberim' diye, bir dinleseniz' dedim. Beni o gün elimden tuttu, plak şirketine götürdü. Eğer bugün burada şarkı söylüyorsam; onun sayesindedir. O albümüm 15 gün sonra çıktı ve başarılı oldu. Ebru; böyle vefalı ve hayırsever bir insandır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İyi ki varsın, iyi ki beni seviyorsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN