Tutkuları olanlar ilham kaynağımdır

Giriş Tarihi: 17.9.2013

Bir kozmetik markasının yüzü olan ABD'li şarkıcı Fergie, "Korkusuzca hayatını yaşayan veya tutkularının peşinden giden herkes benim ilham kaynağım" diyor

Amerikalı şarkıcı Fergie; kozmetik markası Avon'un 'Outspoken' koleksiyonunun 'Outspoken Fresh by Fergie' adlı üçüncü parfümünün tanıtımlarını sürdürüyor. Ünlü yıldız; güzellik sırlarını ve müziğini GÜNAYDIN'a anlattı...
Kalabalıkların şarkılarımı benimle birlikte söylediğini duyduğumda, adrenalin patlaması yaşıyorum. Dinleyicilerimin müziğimle bağ kurduğunu görmek beni inanılmaz mutlu ediyor.
En sevdiğim şarkım; 'Mary Jane's Shoes'. Bu şarkı; Bob Marley'in en sevdiğim parçası 'No Woman, No Cry'a gönderme yapıyor.
Ben daima müziğimi farklı türlerle karıştırmaya çalışırım. Mesela 'Muhteşem Gatsby' filmi için yaptığım 'A Little Party' parçası; 1920'lere göndeme yapıyor. 6 aylık hamileyken bu şarkıya bir video klip de çektim. Çılgınca bir fikirdi ama klibi sadece youTube'da 10 milyondan fazla kişi izlendi.
Korkusuzca hayatını yaşayan veya tutkularının peşinden giden herkes bana ilham kaynağı oluyor.
Eşim Josh'la (Duhamel) birlikte evimizi dekore etmekten ve ev işleri ile uğraşmaktan hoşlanıyorum.

SEBZE SUYU HARİKA

Bir parfüm tasarlamak da müzikte olduğu gibi yaratıcı bir süreç. Bu süreci firmayla birlikte başarıyla tamamladığımız için çok mutluyum.
Her gün antrenörümle birlikte egzersiz yapıyorum. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Kavun, brokoli, kereviz sapı ve salatalıktan oluşan yeşil sebze suyuna da bayılıyorum.

KEŞFEDİYORUM
Fergie, "Farklı tarzlar deneyip nelerden hoşlandığımı ve nasıl bir hayat yaşamak istediğimi keşfediyorum" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tutkuları olanlar ilham kaynağımdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN