Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Menderes'in ölümünün 52. yılında ekrana geldi

Giriş Tarihi: 19.9.2013

Adnan Menderes'in ölüm yıldönümünde ATV'de ekrana gelen 'Ben Onu Çok Sevdim', dizisi, Twitter'da gecenin en çok konuşulan konusu oldu

Başvekil Adnan Menderes'in, 1950'li yıllardaki çalkantılı siyaset yaşamını ve eşiyle sevgilisi arasında kalışını anlatan 'Ben Onu Çok Sevdim'; önceki akşam ikinci bölümüyle ekrana geldi. Adnan Menderes'in 52'nci ölüm yıldönümünde yayınlanan dizi; '#adnanmenderes' etiketiyle Twitter'da en çok konuşulan konular arasında ilk sıraya yükseldi.

heyecanlı gelişmeler yaşandı

Başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Birce Akalay'ın paylaştığı dizi, ikinci bölümünde heyecan dolu gelişmelere sahne oldu. Bu bölümde; Ayhan Aydan evinde Adnan Menderes'i beklerken, kapıyı çalanın kocası Ferit Alnar olduğunu gördü. Ferit Alnar, hazırlanan özel masayı gördüğünde aldatıldığından şüphelenerek eşine saldırdı. Bu sırada kapıya gelen Adnan Menderes ise durumu fark edip uzaklaştı. Ardından Adnan Menderes, Ayhan Aydan'a kocasını tedavi ettirme teklifinde bulundu. Fakat Aydan bu tekliften ve Menderes'in ilgisinden rahatsız oldu. Menderes'e aşık olmaktan korkan Aydan, oğlunu alıp Roma'ya yerleşme kararı aldı.

MEKTUP ORTALIĞI KARIŞTIRDI!
Dizinin son yayınlanan bölümünde, Etem Menderes'in bulduğu mektup ortalığı karıştırdı. Mektupta, iktidara karşı ordu içinde cuntacı bir yapılanma olduğu yazıyordu. Menderes, Meclis'te konuşup korkusu olmadığını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Menderes'in ölümünün 52. yılında ekrana geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN