Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Real Madrıd gibi güçlü kadromuz var

Polisiye türündeki 'Kaçak' dizisinde rol alan Begüm Birgören "Testosteronu çok yüksek bir iş yaptık" derken, Berk Hakman "Her birimiz farklı bir izleyici kitlesine sahip. Real Madrid gibi bir kadromuz var" diye konuşuyor

Giriş Tarihi: 24.9.2013
Bu akşam ATV ekranlarında başlayan 'Kaçak' adlı dizinin başrol oyuncularından Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Berk Hakman ile dizinin Riva'daki setinde bir araya geldik. Dizide mafya ailesinin üyelerini canlandıran üçlü, hikayenin merkezinde yer alıyor. Mustafa Avkıran mafya babası 'İsmet Ali'yi, Begüm Birgören onun kızı 'Merve'yi, Berk Hakman ise 'Merve'nin eşi 'Ertan'ı canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken 'Kaçak'ın merkezindeki 'Toğçuoğlu Ailesi'nin üç üyesiyle, diziyi konuştuk...

İLK BÖLÜMLER AKSİYON YÜKLÜ
Aksiyon dolu bir polisiye izleyicilerle buluşacak. Başta erkeklere hitap edecek bir iş gibi görünse de; bu dizi konusuyla herkese hitap edecek gibi görünüyor, öyle değil mi?
MUSTAFA AVKIRAN:
Aslında hikaye gerçekten çok ilginç. Bizde ilk başta "Bu erkek dizisi" diyorduk ancak şimdi "Ailecek oturup izlenebilecek bir iş oldu" diyoruz. Senaristimiz ve yönetmenimiz, herkese hitap edecek bir iş ortaya çıkardı.
Peki, bu hikayede izleyiciye farklı gelecek olan ne?
BEGÜM BİRGÖREN:
Öncelikle oyuncu kadrosu ve hikayenin anlatılış biçimi izleyicinin ilgisini çekecek. Ben bile bir sonraki bölümü merak ederek okuyorum. Bu hikayedeki herkes haklı. İnsan kime hak vereceğini bilemiyor. Bu durum izlenme keyfini artırıyor. Testosteronu çok yüksek bir iş. Kadın izleyicimiz için ilk birkaç bölüm çok aksiyonlu gelebilir ama sonradan aşk hikayeleri de ortaya çıkacak.
Peki, mafya ailesinin içinde dengeler nasıl kurulacak?
BERK HAKMAN:
Tepeye oturmak isteyen hırslı bir adam var. Babası da, kayınpederi de mafya... O da ailenin içinde yükselmeye çalışıyor. Topçuoğlu'nun kızıyla evleniyor ve olaylar gelişmeye başlıyor. Bu dizinin içinde aksiyon da var, polisiye de... Değişik ve çok güzel bir senaryo. Ekstra yeni bir şey anlatmıyoruz ama farklı bir hikaye olacak.
'İsmet Ali' nasıl bir mafya babası sizce?
M.A.:
İktidar önemli bir şey... İktidarı temsil edenlerin duygusal olma şansları yok! İktidara geldikten sonra herkes, her şeyi unutuyor. Bu dizide de adam torunuyla oynarken, Şirin Baba oluyor. Aynı adam, başka bir adamı öldürürken, Gargamel'e dönüşüveriyor. Öyle bir karakter.

NELER OLACAK GÖRECEĞİZ
İzleyicinin ilgisini ne çekecek sizce?
M.A.:
Aşk ve farklı kesimler arasındaki çatışmalar dikkatle izlenecek. Bir de 'aksiyon' dediğimiz şey; özel bir çekim tekniği. Bu da ilgi çekecek.
Son yıllarda uyarlama işler ön plana çıkmışken, 'Kaçak' biraz cesur bir iş mi oldu, öyle değil mi?
M.A.:
Aslında daha çok karakterli bir iş diyelim. Kendi içinde farklı bir anlatım dili olan bir işle karşı karşıyayız.
Dizide 'Serhat'ın da bu ailenin hikayesine dahil olmasıyla nasıl bir aşk üçgeni doğacak?
B.B.:
Aşk tabii ki olacak. Çünkü aşk hayatın içinde varolan en güçlü duygu. Ama neler yaşanacağını izleyiciler takip etsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Real Madrıd gibi güçlü kadromuz var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN