Ünlü isimler kimsesiz çocuklara destek verdi

Giriş Tarihi: 24.9.2013

Kenan İmirzalıoğlu, Ajda Pekkan, Özcan Deniz gibi birçok ünlü isim, MİKADER'in Çocuk Evleri projesi için çocuklarla birlikte kamera karşısına geçti

Minik Kalpler Derneği MİKADER; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın desteğiyle Çocuk Evler projesini hayata geçirdi. Kimsesiz çocukların sıcak ev ortamında büyüyebilmesi için onlara barınacak yer sağlamayı amaçlayan proje için; Özcan Deniz, Ajda Pekkan, Engin Altan Düzyatan, Erol Evgin, Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlüler kamera karşısına geçti. Ünlü isimler; projeye destek için Çağan Irmak yönetmenliğinde çekilen filmde, kimsesiz çocuklarla birlikte rol aldı.

TV'DE GÖSTERİLECEK

Sevilen yıldızların çocuklarla birlikte çocukluk günlerine geri döndüğü filmler; kamu spotu olarak televizyon kanallarında gösterilecek. Çocuk Evleri projesi; kimsesiz çocukların beşsekiz kişilik gruplar halinde, bakıcıları eşliğinde yaşadığı sıcak evlerin sayısını artırmayı hedefliyor.

GÜÇLERİNİ MİNİKLER İÇİN BİRLEŞTİRDİLER
Daha önce Megastar Tarkan'ın da destek verdiği MİKADER, çocuklar için birçok farklı projeyi yürütüyor. Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz aylarda düzenlenen geleneksel MİKADER Balosu'nda da sahneye çıkmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü isimler kimsesiz çocuklara destek verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN