Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bana göre ancak aşkın kitabı yazılır

Oyuncu Ayberk Aladar, Cosmopolitan dergisine konuştu: Aşkın ancak kitabı yazılır... Aşık olduğunda heyecanlanırsın, hareketlerin değişir ve bunların hepsi çok güzel duygulardır

Giriş Tarihi: 30.9.2013
ATV dizisi 'Doksanlar'da rol alan Ayberk Aladar, hakkında merak edilenleri anlattı...
Bu mesleği seçmemde en büyük etkenlerden biri, annemin oyuncu olması. Çocukluğum setlerde ve tiyatro sahnesinde geçti. Bu nedenle Güzel Sanatlar Lisesi'ne gittim, ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nü kazandım. Eğitimime halen burada devam ediyorum.
'Doksanlar', ilk uzun soluklu projem. Bu projede yer almak beni çok mutlu ediyor. Dizide canlandırdığım 'Emre' karakteri mahallenin sevilen bir genci. Kızların ona ilgisi büyük ama o, buna pek aldırış etmiyor. Çünkü 'Emre' duygusal biri ve kalbinde tek bir kız var.
Kuzguncuk doğumluyum. Bence doğduğum yer İstanbul'un en güzel semtlerinden biri. Çocukluğumu burada geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mahallede top, saklambaç oynar, ip atlardık ama hava kararınca eve dönmek zorundaydım. Günümüzle kıyaslama yapmam gerekirse; o yıllar da güzeldi, şimdi de çok güzel. Tabii ki o yıllarda çocukluğun vermiş olduğu umursamazlık ve saflık vardı; bu nedenle daha bir farklıydı.
Aşk güzel bir duygu... İkiüç cümleyle anlatmak mümkün değil. Aşkın ancak kitabı yazılır. Bu nedenle belki aşık olmayı anlatabilirim. Aşık olduğunda heyecanlanırsın, hareketlerin değişir ve bunların hepsi çok güzel duygular... Herkesin yaşaması gereken hisler. Ben ilk etapta dış güzelliğe önem veririm. Çünkü fikirlerini, tarzını ve duygularını bilmeden önce sadece onu görürsün.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bana göre ancak aşkın kitabı yazılır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN