Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En ünlü Türk gelinler

İngiltere eski başbakanı Tony Blair'in oğlu Euan Blair ve Türk asıllı Suzanne Ashman'ın dünyaevine girmesiyle gözler ünlü Türk gelinlere çevrildi. Yeni Aktüel dergisi, politikacı ve sanatçıların 'Türk gelin tercihlerini' mercek altına aldı

Giriş Tarihi: 30.9.2013
AYDA FIELD- ROBBIE WILIAMS
İngilizler'in haşarı pop sanatçısı Robbie Williams, aşk hayatında durulup 2010 yılında sürpriz bir kararla evlenerek hayranlarını şaşırtmıştı. Bu kararı almasına sebep olan ise Türk kızı Ayda Field idi. Gerçek ismi Ayda Evecan olan Ayda Field, Amerika doğumlu. Babası Türk, annesi ise Amerikalı olan Ayda ile ünlü sanatçı, Ağustos 2010'da Williams'ın Beverly Hills'teki malikanesinde dünyaevine girdi. Ünlü çftin Theodora Rose isminde bir kızı var.

CHARLESVON FABER CASTEL-MELİSA ELİYEŞİL
Ünlü kalem fabrikası Faber Castell'in sahibi Anton-Wolfgang Graf von Faber Castell'in büyük oğlu ve şirketin varisi Charles von Faber Castell ile Melisa Eliyeşil, 2012 yılında evlenmişti. Almanya'da gerçekleşen düğün, dünya basınında da geniş yer bulmuştu.

EUAN BLAIR-SUZANNE ASHMAN
'İngiltere eski başbakanı Tony Blair'in Türk gelini' olarak dünya basınında yankı bulan evlilik, geçtiğimiz haftalarda Blair'ın büyük oğlu Euan Blair ve Türk asıllı Suzanne Ashman arasında gerçekleşmişti. Eski Ankara Belediye Başkanı ve eski devlet bakanı Mehmet Altınsoy'un torunu olan Oxford mezunu 25 yaşındaki Suzanne'nin babası, multi milyoner yatırımcı Jonathan Ashman. Blair'in büyük oğlu Euan Blair ise babasının izinden giderek; yakın zamanda siyasette ismi duyulacak bir politikacı olmaya hazırlanıyor.

JASON-CEREN LEE
Ülkemizde de yayınlanan, en çok izlenen Amerikan dizileri arasında gösterilen 'My Name Is Earl'de 'Earl' karakterini canlandıran ünlü aktör Jason Lee de hayat arkadaşını Türkiye'den seçenlerden. Modellik yapan İzmirli Ceren Alkaç ile ortak arkadaşları sayesinde tanışan aktör "Türklerin eniştesi olmaktan gurur duyuyorum" diyor.

ELİF-PETER KOHL

Almanya eski başbakanı Helmut Kohl'un oğlu Peter Kohl ile Elif Sözen, 2001 yılında Çırağan Sarayı'nda evlenmişlerdi. Borsa uzmanı olan Peter Kohl, Amerika'da master yaparken; ünlü işadamı Kemal Sözen'in kızı Elif Sözen ile tanışmıştı. Kohl çiftinin Leyla isminde bir kızı var.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En ünlü Türk gelinler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN