Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

Giriş Tarihi: 4.10.2013 16:48 Güncelleme Tarihi: 5.10.2013 04:12

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

NEJAT İŞLER DÜNYAYLA İLİŞKİSİNİ KESTİ
Vücudunda kırmızı lekeler çıkmaya başlayan Nejat İşler'in karaciğerinin iflas ettiği söyleniyor. İddialara göre, yaşadığı Gümüşlük'te bütün gün alkol alan Nejat İşler, günde yalnızca iki saat uyuyor. "Öleceksin, kendine dikkat et" diyen arkadaşlarını dinlemeyen ve tedaviyi reddeden İşler, "Ben böyle iyiyim. Bana dokunmayın. Zaten yaşayacağım kadar yaşadım. Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun" diyor.
Nejat İşler'in, rol aldığı diziden ayrılmasının nedeninin de bu rahatsızlık olduğu öne sürülmüştü. Oyuncunun durumu kötü mü? Tedaviyi reddetme nedeni ne olabilir?

Ciğerleri ile ilgili ciddi bir problem olduğunu düşünüyorum. Çünkü sabahın köründe başlayıp hiç durmadan alkol alıyormuş. Alkolü korkunç derecede tüketiyor. Kendini Gümüşlük'e attı. Amerikan filmlerinde gördüğümüz kendini barakaya kapatan adam vaziyetinde. Dünyayla ilişkisini de kesti. Yaşı daha çok genç olduğu için bu kadar rahatsızlanacak bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Bu tür rahatsızlıklar ileriki yaşlarda kendini gösterir. Belki herkes onun bu halini gördükten sonra hastalığı olduğunu düşündüler. Her şeye ters ve ukala cevaplar verdiği için bu konu hakkında da "Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun" diye bir laf etti. Bu durumu kendisine yakıştırmıyoruz. Setlerde disiplinsiz hareketler sergiliyor. Son dizisinden de zannedersem bu nedenle ayrıldı. Alkolden dolayı beyin hücreleri de ölüyor. Artık ne yaptığının bence farkında bile değil. Yazık, umarım bir an önce aklını başına alır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN