Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkes sağlığını korumayı öğrenecek

Giriş Tarihi: 7.10.2013
Aytuğ Kolankaya, bugünden itibaren 'Doktor Aytuğ' isimli programıyla izleyiciyle buluşacak. Kolankaya, hafta içi her gün saat 10.30'da Kanaltürk ekranlarında olacak. Kolankaya programı şu sözlerle anlattı:
İçeriğimiz sağlık ama her yiğidin bir yoğurt yiyişi olduğu gibi, biz de konuyu biraz daha farklı şekilde işleyeceğiz. Programı izledikçe göreceksiniz; halkımızın merak ettiği konuları nokta atışı şeklinde hem net, hem de öz bir şekilde aktarmaya çalışacağız.
Bu programla en önemli amacımız; herkese kendi sağlığını korumasını öğretebilmek... Her aileden bir kişiyi bilinçlendirebilirsek, o kişi ailesinin sağlık danışmanlığını yapabilir diye düşünüyoruz.

ORTAMIMIZ SAMİMİ

Canlı yayın, benim doğal hayatımın bir parçası. Ben hekimlikte 27 seneyi tamamladım, bu süreçte de hep yoğun çalışan bir hekim oldum. Televizyondan önce birer birer yaptığım görüşmeleri, şimdi toplu olarak yapıyorum, yani benim için sağlık programı da çok doğal bir ortam.
Programda kafama yatmayan, tıbbi araştırmalara dayanmayan hiçbir bilginin seyircimize ulaştırılmasına izin vermeyeceğim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes sağlığını korumayı öğrenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN