'Enerjim uymadı' dedi 45 bin lirayı reddetti

Giriş Tarihi: 13.10.2013

Sanem Çelik; Mahsun Kırmızıgül'ün, yeni dizisi 'Firuze' için kendisine yaptığı teklifi geri çevirdi. Bölüm başına 45 bin liraya "Hayır" diyen güzel oyuncu, projeye enerjisinin uymadığını söyledi

'Kara Melek' dizisiyle 90'lı yıllarda fenomen olan, ardından 'Aliye' dizisiyle şöhretini pekiştiren Sanem Çelik, uzun süre Amerika'da yaşamış ve hiçbir dizi veya filmde yer almamıştı. Yıllar sonra geçtiğimiz yıl Türkiye'ye dönen Çelik, önce Derviş Zaim'in 'Balık' filminde rol almış, ardından 'İstanbul' adlı bale gösterisinde başrolü üstlenmişti. Son olarak 'Behzat Ç.- Ankara Yanıyor' filminde oynayan güzel yıldız, kendisini TV ekranına döndürmek isteyen Mahsun Kırmızıgül'ün teklifini geri çevirdi. Boyut Film'in ortaklarından Kırmızıgül, yeni dizi projesi 'Firuze'nin başrolünü 38 yaşındaki güzel oyuncuya teklif etti. Kırmızıgül, Çelik'e bölüm başına 45 bin lira ücret önerdi ancak bu rakam da ünlü oyuncuyu ikna etmeye yetmedi. Çelik, rolü, "Enerjim uymadı" diyerek rolü geri çevirdi.

CEREN'İ SEÇTİ
Başrol için renkli gözlü ve esmer bir kadın oyuncu arayan Kırmızıgül de rolü Ceren Hindistan'a verdi. Futbolcu Özer Hurmacı ile ilişkisiyle gündeme gelen Hindistan, Çelik'e teklif edilen ücretin yarısını alacak. İki erkek arasında kalan bir kadının hikayesini anlatan 'Firuze'nin çekimleri başladı. Dizinin kadrosunda; Ceyda Ateş, Fırat Çelik ve Haluk Piyes gibi isimler de yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Enerjim uymadı' dedi 45 bin lirayı reddetti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN