Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 26.10.2013 00:09 Güncelleme Tarihi: 27.10.2013 14:47
Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr


AYRILDIKTAN SONRA KONUŞURSA BOMBA PATLAYACAK
Atatürk Havalimanı'nın iç hatlar terminalindeki kuaför salonu geçtiğimiz hafta ünlü bir çiftin kavgasına sahne oldu. Bayram tatiline çıkacak olan Alman oyuncu Wilma Elles ve işadamı sevgilisi Kerem Göğüş, uçağa binmeden önce kuaför salonuna girdi. Yan yana oturmalarına rağmen bir süre cep telefonlarından yazışan çift, birden bire atışmaya başladı. Tartışma alevlenince sesler yükseldi. Sevgilisine, "Senin kiralarını bile ben ödüyorum. Benim sayemde ünlü oldun" diye bağıran Alman oyuncu, hızını alamayınca Göğüş'ü eliyle itti. O sırada işadamının gömleğinin düğmesi koptu. Çift, olayın ardından kuaför salonundan birlikte ayrıldı.
İlişkileri başladığı günden beri kameraların önünden ayrılmayan çiftin son olayı birlikteliklerinin sonuna geldiklerinin işareti mi? Kerem Göğüş kirasını bile ödeyemeyecek kadar maddi sıkıntıda mı?

Bu çiftle ilgili daha önce söylediklerim bir bir gerçekleşiyor. Yaptığım açıklamalara çok sinirlenen Kerem Göğüş, arkamdan bir sürü laf söylüyormuş. GÜNAYDIN'da kendisine gelen bir icranın haberini yaptık. Kendisi bu icranın yeni değil eski olduğunu iddia etti ama Wilma Elles'in bu açıklamasından da anladığımız üzere bu icra olayı yeniydi. Üstelik elimizde belgeler de var. Elles'in "Kiranı bile ben ödüyorum" açıklamasını başka gazete haber yaptı. Herkes mi yalan söylüyor yani? Ayrıca bu konuyla ilgili bildiğim yeni bir şey daha var. Yayınlamadık bu bilgiyi ama icra olayına benzer bir durum olduğunu söyleyebilirim. Göğüş'le ilgili haberler yağmaya başladı. Herkes bir şeyler söylüyor ve bunlar çok ciddi boyutlara gelmeye başladı. Anladığım kadarıyla maddiyatla ilgili ciddi bir sıkıntısı var ve darboğazda. Ben de bu söylediklerimi uydurmuyorum. Herkes onun hakkında bu tarz sözler etmeye başladı. Son olarak sevgilisi de herkesin içinde maddi durumla ilgili sıkıntıda olduğunu belli edecek sözler sarfetti. Bu haberi yazan gazeteden yalanlama gelmedi. O gazeteye dava da açılmadı ve yalanlama da gelmedi Göğüş'ten. Demek ki doğru. O zaman bana kızmasının hiçbir anlamı yok. Sonuçta ben herkesin bildiği bir şeyi söyledim. Önümüzdeki günlerde bakalım toparlayabilecek mi, bu ilişki nereye gidecek, bu ilişkinin gerçek boyutu nedir, hepsini göreceğiz. Bence esas sıkıntı bu çift ayrıldıktan sonra başlayacak. O zaman bomba patlayacak. Eğer Wilma Elles ayrıldıktan sonra konuşursa vay Kerem Göğüş'ün haline derim ben. Yatsın kalksın dua etsin Wilma ayrıldıktan sonra konuşmasın ya da ayrılmasınlar diye. Çünkü daha ilişki yaşarken herkesin içinde Wilma bunları söylüyorsa, ayrıldıktan sonra kim bilir neler söyler.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN