Yanlıştan dönüldü!

Babası Nejat Uygur'un eşyalarının satışa sunulacağının öğrenilmesi üzerine harekete geçen Süheyl Uygur, babasının kızı için yaptığı yağlı boya tabloyu müzayedede geri alacak

Giriş Tarihi: 28.10.2013

Süheyl Uygur, Çengelköy'deki evini taşırken yakındaki bir eskiciye verilen eski eşyaların babası Nejat Uygur'a ait olduğu iddiası üzerine bir açıklama yaptı. Uygur, "Babama ait olduğu belirtilen eşyaların büyük bir kısmı bana ait. Babama ait olanyağlı boya tablo ve ciltli kitaplar, yanlışlıkla diğer eşyaların arasına karıştı. Gazetede yayınlanan haber üzerine bu durumu fark ettik" dedi.

SÜHEYL UYGUR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


EŞYASINI KENDİSİ SATACAK

10 Kasım'da Çırağan Sarayı'nda düzenlenecek olan müzayedede satışa sunulacak eşyaları elinde bulunduran Çukurcuma Müzayede Evi'nin sahibi Muzaffer Gültekin ile bir araya geldiklerini belirten Süheyl Uygur, konuşmasına şöyle devam etti: "Muzaffer Bey ile yaptığımız görüşme sonucu eşyaların tamamının babama ait olduğu konusunda kendisinin de yanlış bilgilendirildiğini öğrendik. Durumu açıklayınca, kendilerinin de iyi niyetli yaklaşımı doğrultusunda bizim için manevi değeri yüksek olan ve kızım Zeynep'e hitaben babamın yaptığı yağlı boya tablo üzerinde uzlaştık. Kendisi bu resmi bize iade edeceğini söyledi. Ben de müzayede sırasında bu resmi teslim alırken, bana ait olan diğer eşyaların satışını da bizzat gerçekleştirerek bu jeste karşılık vereceğim."

RESMİ İADE EDECEĞİZ
Çukurcuma Müzayede Evi'nin sahibi Muzaffer Gültekin ise şöyle konuştu: "Önemli bir yanlıştan dönüldüğü için gerçekten çok mutluyum. Yapılan talihsiz bir yanlışlığı düzelttik. Bizim için aile değerleri çok önemlidir. Bu nedenle Nejat Uygur imzasını taşıyan resmi Süheyl Bey'e iade edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yanlıştan dönüldü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN