Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta vizyona giren filmler

Giriş Tarihi: 1.11.2013
THOR
(Thor: Karanlık Dünya)

Yönetmen: Alan Taylor Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston Tür: Fantastik-Aksiyon İlk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilen 'Thor', kendisini yenilmez kılan çekicini yeniden kullanmak için Asgard'a dönmeye hak kazanır. 'Thor'; 'Dark Elves' güçleriyle çarpışır.

FRANCESHA

Yönetmen:
Noah Baumbach Oyuncular: Greta Gerving, Mickey Summer Tür: Komedi Bir dans kumpanyasında çalışan 'Frances' dansçı değildir. Büyük hayalleri olan genç kadın, New York'ta yaşamanın ekonomik zorluklarından payını almaktadır. Ancak hayat ona sürprizler hazırlar.

LAST VEGAS

(Last Vegas)

Yönetmen : Jon Turteltaub Oyuncular: Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas, Billy Kevin Türü: Komedi 'Billy', 'Paddy', 'Archie' ve 'Sam' çocukluklarından beri çok yakın arkadaştır. Grubun müzmin bekarı 'Billy', kız arkadaşına evlenme teklif eder. Dört arkadaş eğlenmek için
Las Vegas'a gider.

FREE BIRDS

Yönetmen: Jimmy Hayward Seslendirenler: Owen Wilson , Woody Harrelson, Türü: Animasyon- Komedi Film; özgürlükleri için mönülerden hindi yemeğini kaldırmak amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediyor. İkilinin mücadelesi Beyaz Saray'a kadar uzanıyor.

GLADIATORI DI ROMA

(Acemi Gladyatör)

Yönetmen: Iginio Straffi Seslendirenler: Luca Argentero, Laura Chiatti Türü: Animasyon- Macera Pompei'yi yıkıma uğratan korkunç patlamanın ardından bir başına kalan küçük 'Timo', 'General Chirone' tarafından evlat edinilir. 'Timo', Roma'nın en meşhur gladyatör okulunda eğitim almaya başlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hafta vizyona giren filmler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN