Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 1.11.2013 17:48

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

KIVANÇ İLE SERENAY BİRLİKTE Mİ?
Kıvanç Tatlıtuğ 30'uncu yaş gününü geçtiğimiz hafta Halas Yatı'nda kutladı. Fransız sevgilisi Florence Eugene'den 2 hafta önce ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ doğum günü davetine katılan yakın dostlarına "Güzel gidiyordu, ama ayrıldık. Florence Paris'te yaşıyor. Sürekli seyahatte. Dil, kültür farklı. Olmadı" dedi. Tatlıtuğ'un partiye daha önce bir yakınlıkları olmadığı halde oyuncu Serenay Sarıkaya'yı davet etmesi, gece boyunca güzel oyuncu ile ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Özel hayatı hakkında konuşmaktan hoşlanmadığını söyleyen Sarıkaya, bu iddiaya da cevap vermek istemedi.
Sürpriz iddianın duyulmasının ardından iki ünlüden de bir açıklama ya da yalanlama gelmedi. Birbirlerine çok yakıştırılan ikili hakkında çıkan dedikodu doğru mu?

Kıvanç'ın bir özelliği var; yalanlama ya da doğrulama yapmaz. Hakkında sürekli haberler çıkıyor. Hepsini yalanlamaya kalksa baş edemez. Çok da çirkin bir dedikodu olmadığı için yorum yapmadı. Sonuçta olabilecek bir şey, ikisi de bekâr. Serenay da zaten özel hayatı hakkında hiç konuşmaz. Hatta işine bile gelmiştir. Kıvanç'ın önceki sevgililerine baktığımız zaman Serenay onun tipi değilmiş gibi geliyor. Yeni bir ilişki doğar mı bilemiyorum. Ünlülerin sürpriz ilişkilerine alışkınız. Bence aralarında bir şey yok ama zaman ne gösterir bilinmez.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN