'Hayat hayallerinizi yıkabiliyor'

Giriş Tarihi: 4.11.2013

Geçtiğimiz günlerde eşi Miranda Kerr ile yollarını ayırdıklarını açıklayan oyuncu Orlando Bloom, zor bir dönemden geçtiğini ve evlilikle ilgili hayallerinin yıkıldığını söyledi

Hollywood'un en yakışıklı erkeklerinden biri olan 1977 doğumlu Orlando Bloom ve manken Miranda Kerr'in boşanacakları haberi, geçtiğimiz aya bomba gibi düştü. Ayrılık hakkında sessizliğini koruyan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde katıldığı Katie Couric'in televizyon programında, boşanması hakkında samimi açıklamalarda bulundu:

YETİŞKİN OLMAK ZOR

Yetişkin olmak sanırım şu an benim yaşadığım şey. Yetişkin olmak zaman zaman cidden zor. Ben 36, Miranda 30 yaşında. İkimizin çok sevdiği 2 yaşında bir oğlumuz var. Yani ne yaparsak yapalım ve ne dersek diyelim, ilk olarak onu düşünmek zorundayız.
Duygusal olarak zor bir dönemden geçiyorum. Yaşananların bir anda silinmesi tabii ki mümkün değil.
Ne olursa olsun Flynn'in anne ve babası olarak birbirimizi hayatımızın sonuna kadar sevmek zorundayız.
Hayat hayallerimizi yıkabiliyor. Bazen hayal ettiğimiz ve planladığımız şeyleri yaşayamıyoruz. Cidden mutsuz olduğum ve zor geçen bir dönemdeyim.
Miranda benim arkadaşım değil, ailemin bir parçası. Hayatımın sonuna kadar da bu böyle olacak. Onu her zaman destekleyeceğim ve her zaman hayatımda bir yeri olacak. Aynı şekilde ben de hep onun hayatında olacağım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hayat hayallerinizi yıkabiliyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN