Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 8.11.2013 23:31 Güncelleme Tarihi: 10.11.2013 14:17
Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

ÜNLÜ MANKENE PİYANGO VURMUŞ
Podyumların ünlü ismi Elif Ece Uzun, geçtiğimiz ay işadamı Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. Kendini nişanlısının ailesine çok sevdirmiş olacak ki, müstakbel kayınpederi Turgut Torunoğulları'nın müthiş bir jestiyle karşılaştı. Torunoğulları genç çift için İtalya'nın en lüks yerlerinden biri olan Como Gölü'nde bir villa satın aldı. Evlendikten sonra yılın bir kısmını buradaki evlerinde geçirecek olan çift, böylece birçok dünya starıyla da komşu olacak. 1 milyon liralık nişan hediyesinden sonra düğün hediyeleri ise şimdiden merak konusu.
İstenmeyen gelinlerin revaçta olduğu bir dönemde Elif Ece Uzun, müstakbel kayınpederinin gönlünü nasıl kazandı sizce?

Elif Ece Uzun'a piyango vurmuş. İstenmeyen gelin durumunu son haftalarda çok konuşur olduk ancak bu herkesin başına gelecek diye bir şey yok. İyi olan bir sürü örnekler de var. Türkiye'nin en zengin ailelerinin bile nişanda böyle bir hediye verdiği görülmedi. Ayrıca hediye hakkında da şöyle bir bilgi vermek istiyorum; Como Gölü bizim Boğaz gibi değil. Gidenler bilirler, kenarında villalar yok. Oradaki müstakil evler de yüzyıllık binalar ve köklü ailelere aitler. Tepeden gören bir ev almıştır belki. Şöyle de bir gerçek var; Turgut Torunoğulları bu evi sadece müstakbel gelini için almadı. Evlendikleri zaman oğluyla beraber kullanmaları için aldı. Dilerim çok mutlu olurlar. Babayla aralarının iyi olması, onun desteğini almış olmaları çok önemli. Böyle güzel örnekler de var. Gelinlerini istemeyen aileler de var. Belki de bildikleri, duydukları şeylerdir buna sebep. Elif Ece Uzun'ın adının karıştığı bir skandal ya da benzeri şeyler duymadık. Her insan bir değildir. Sorun yaşayan da yaşamayan da bir değildir. Müstakbel kayınpederi tanımadığım için çok fazla yorum yapamayacağım. Ercan Torunoğulları yanlış yapmıştır da diyemeyeceğim çünkü Elif'in kötü bir hayatı yoktu, çok düzgün bir kız. Diğerlerinin kötü hayatı var demek istemiyorum, üzerime saldırmasınlar şimdi. Sadece belli davranışları hoş karşılanmadığı için istenmeyen gelin damgasını yediler.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN