Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 16.11.2013 09:47 Güncelleme Tarihi: 16.11.2013 11:13

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

ARDA SİNEM'İN ÜZÜLMESİNE DAYANAMIYOR
Arda Turan, Sinem Kobal'la düğün tarihi hakkında çıkan haberlere son noktayı koydu. Kobal ile 7 aydır nişanlı olduğunu söyleyen Turan, 'Artık hakkımızda yalan yanlış şeyler yazmayın. Ben sözümün arkasındayım. Evlilik tarihini ertelemiyoruz' dedi. Turan, asılsız haberlerin kendilerini çok üzdüğünü belirterek düğün tarihinde bir değişiklik olmadığının altını çizdi.
Ardan Turan'ın açıklaması, çift hakkında çıkan "evlenemeyecekler" dedikodularını çıkaranlara tokat gibi bir cevap oldu. Magazin basınından kaçmak için ülke değiştirmesine rağmen yalan yanlış haberlerden kurtulamayan futbolcu, evlendikten sonra tamamen Türkiye'den elini eteğini çekecek mi? Teyzesinin ölümüyle zaten zor günler geçiren Sinem Kobal'la ilişkilerinin yıpranmaması için ne gibi önlemler alacak?

Arda, Sinem'le ilişkilerinin yıpranmaması için en güzel şeyi yapıyor ve konuşmuyor. Onlar normal bir şekilde ilişkilerini sürdürüyorlar. Basın bu ilişkiyi onlardan daha yoğun yaşıyor. O yüzden de sürekli başka başka haberler çıkıyor. Ayrıldılar, barıştılar, düğünü iptal ettiler gibi… Arda çok yoğun bir hayat yaşadığı için nikâh için tam bir gün veremiyor. Sözünden de dönmek istemiyor. Tamamen işiyle alakalıydı bu nikâh tarihinin meselesi. Ardından Sinem'in annesi gibi gördüğü teyzesinin vefatı her şeyi değiştirdi. Cenazenin ardından bu kadar kısa süre sonra evlenmek istemediler. Arda'nın yakın çevresinden öğrendiğime göre; Arda Sinem'e üzülüyormuş. Kendisi burada olmadığı için çok fazla maruz kalmıyor basının sıkıştırmalarına. Ancak Sinem her dışarı çıktığında bir mikrofon uzatılıyor ve düğünün ne zaman olacağı soruluyor. Sinem'in yıpranması ve üzülmesi Arda'nın çok canını sıkıyormuş. Sinem'in bunarı hiç hak etmediğini söylüyormuş. Düğün ne zaman olur bilinmez ama tek gerçek bu çiftin ayrılmayacağı ve uygun tarihi bulduklarında evlenecekleri.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN