Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Moda& Sosyete

Giriş Tarihi: 17.11.2013
Merhaba sevgili okuyucularım. Bu haftanın 'evet' ve 'hayır'larının tümü Burberry'nin düzenlediği 'Art of Trench' davetinden. Davete çok şık gelen isimler olduğu gibi gözümüzü yoranlar da oldu. Haftanın aksesuvarında, herkesin gözünden kaçırdığı nefis bir parçayla Sitare Akdilek var. Akdilek'in Corto Moltedo tasarımı clutch'ından tüm dünyada sadece beş adet üretildi. Haftanın trendinde son dönemin gözde rengi kobalt mavisi takımları seçenleri göreceksiniz. Bu haftalık benden bu kadar. Hepinize mutluluk dolu bir pazar dilerim..

HAFTANIN AKSESUVARI

Haftanın aksesuvarı Sitare Akdilek'den geliyor... Akdilek'in elinde gördüğünüz Corto Moltedo clutch'ı geçtiğimiz sene blog'umda konu etmiştim. Dünyada sadece beş adet üretildi. Çantanın üzerindeki kadranlar, İngiliz ordusu için üretilen vintage Rolex'lere ait. En ilginç özelliği; üstündeki saatin çıkarılarak cep saati olarak da kullanılıyor olması. Tam anlamıyla mücevher niteliğinde bir çanta. Ee tüm bu özellikleriyle çantanın ne kadar pahalı olduğunu da tahmin etmişsinizdir.

HAFTANIN HAYIR'LARI

Yine Burberry davetiyle devam ediyorum. Alegra Levi siyah çorapları ve buna uygun siyah aksesuvarları ile demodeliğin kitabını yazmış. Wilma Elles'in metalik trençini kapkara çoraplarla giymesi çok sakil görünüyor. Şirin Bayülgen'in farklı olacağım diye bu kadar zorlaması içimi şişiriyor. Halbuki ne kadar güzel ve duru bir fiziği var. Günlük kombinleriyle çok daha hoş. Eğer zorlamak istiyorsa, bir zahmet profesyonel yardım alsın.

HAFTANIN EVET'LERİ

Haftanın 'evet'leri Burberry'nin The Art of Trench davetinden geliyor. Davet Burberry'nin olunca, davetlilerin birbirinden güzel trençkotlarıyla katılması ortaya güzel bir tablo çıkardı. Ceylan Çapa, Siren Ertan Çarmıklı ve Aslı Bayraktaroğlu; trençkotlarıyla en güzel görüntüyü verenler.

HAFTANIN TRENDİ

Bu haftanın trendine, kobalt mavisi pantolon ceket takımlarıyla Banu Çarmıklı, Sanem Tezman ve Gülşah Alkoçlar hayat verdi. Çarmıklı, Tezman ve Alkoçlar'ın seçimleri, Alexander McQueen. Banu Çarmıklı bu kıyafetiyle geçtiğimiz haftalarda şıklarım arasındaydı ve hâlâ içlerinde en iyisi. Sanem Tezman da harika görünüyor ama kobalt rengini siyahla eşleştirmesi genel havasını bir nebze boğmuş. Alkoçlar'ın tay tüyü Tom Ford porföy çantası farklı ve cesur seçimler için güzel bir örnek. Ama keşke pantolon paçalarını bu kadar kısaltmasaymış. Bunun dışında tüm hanımlar çok bakımlı ve şık.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Moda& Sosyete
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN