Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni gelin Bade 4.5 aylık hamile

15 Mart'ta tanıştığı işadamı Malkoç Süalp'le 31 Mayıs'ta evlenip sürpriz yapan Bade Süalp'ten sevinçli haber… Ünlü oyuncu, 4.5 aylık hamile!

Giriş Tarihi: 20.11.2013
15 Mart'ta tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Süalp, herkesi dumura uğratıp 1.5 ay sonra 31 Mayıs'ta da vuslata ermişlerdi. Henüz daha cicim aylarını yaşayan çiçeği burnunda gelinle damat, yine herkesi dumura uğratacak!
Çünkü Süalp çifti, evlilikleri gibi çocuk için de hızlı davranmış!
Evet, yanlış okumadınız...

CİNSİYETİ BELLİ: KIZ
Hoş, bir süre önce Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla ayaküstü sohbet ederken görüntülenen Bade Süalp, gazetecilerin hamilelikle ilgili sorularını geçiştirmişti.
Ama doğrusunu yine benden öğrenin. Evet, yeni gelin Bade hamile, hem de 4.5 aylık...
Şimdiye kadar iki kez nikah masasından dümen kıran ve ancak 45'inde Bade ile başı bağlanan Malkoç Süalp, yaşı daha çok geçmeden hemen çoluk çocuğa karışmak istedi herhalde! 30 yaşında anne olmaya hazırlanan Bade'nin bebeğinin cinsiyeti de belli; çiftin bir kızları olacak. Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre, Bade'nin hamile olduğunu öğrendiklerinde ikisinin de gönlünden kız geçmiş; Allah da gönüllerine göre vermiş.

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

15 BİN TL'LİK YATAKTA YATACAK
Baba olacağı için mutluluktan havalara uçan Malkoç Bey'in, eşinin üzerine titrediğini duydum. Hatta, yavaş yavaş kilo almaya başlayan eşi Bade'nin daha rahat uyuyabilmesi için evlerindeki yatağı değiştiren Malkoç Bey; paraya kıyıp yaklaşık 15 bin liraya, kral ve kraliçelerin yatağı olarak bilinen dünyaca ünlü bir İsveç markasının yatağını almış.
Bade; artık yün, pamuk ve at yelesinden üretilen bu yatakta yatıyormuş. Umarım anne de, bebek de sağlıkla kurtulur...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni gelin Bade 4.5 aylık hamile
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN