erken start verdi

Giriş Tarihi: 23.11.2013 17:08

Evlilik hazırlığı yaparken 'i terk eden ; çapkınlığa ara vermedi. Altan, ilişkisi bittikten sadece 1 hafta sonra başka güzelleydi!

Adını ile yaşadığı 5 yıllık ilişkiyle duyuran 'ın hızlı playboy olduğu ayrılıkla ortaya çıktı. Güzel popçuyla ilişkisi bittikten sonra birçok güzelle gününü gün eden Altan, daha sonra ile aşk yaşamaya başladı. Akın Altan, evlilik hazırlıkları yaparken sunucuyu terk etti. Ancak ayrılık; Altan'ı hiç üzmemiş olacak ki; genç işadamı önceki gece çapkınlık turundaydı. Akın Altan, arkadaş grubuyla Nişantaşı Sess'te eğlendi. Burada bir esmer güzeliyle tanışan Altan, bir süre sonra mekandan genç kadınla çıktı.

ROTALARI ALTAN'IN EVİYDİ

İkili, Akın Altan'ın mekandan 50 metre uzaklıktaki evine doğru giderken patlayan flaşlarla şoke oldu. Esmer güzel, çaresiz kendisini bir pasaja atarken; Altan tek başına evinin yolunu tuttu. Gizemli genç kadın ise bir süre sonra Sess'te bulunan arkadaşlarının yanına tek başına döndü.

ÇARŞIYA SIĞINDI

Akın Altan'la mekandan çıkan genç kadın; işadamıyla aynı karede yer almamak için kendisini kepenklerini kapatmak üzere olan çarşıya attı.

ÇARESİZ GERİ DÖNDÜ

Akın Altan'ın Nişantaşı'ndaki evine girmesiyle tek başına kalan esmer güzel, çaresizce Nişantaşı Sess'teki arkadaşlarının yanına döndü. (Ufuk ÖZCAN/GÜNAYDIN)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akın Altan erken start verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN