Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arka arkaya iki tane!

Giriş Tarihi: 27.11.2013

Ünlüler, ilk çocuklarını dünyaya getirdikten sonra pek ara vermeden ikinci çocuklarına hamile kalıyor. Trendin son takipçisi, oyuncu Drew Barrymore

Hollywood'un ünlü isimleri kariyerlerini rayına oturtup evleninceye kadar geçen senelerin acısını arka arkaya çocuk yaparak çıkartıyor. 35'lerine doğru ancak evlenen yıldızlar, ilk çocuklarını dünyaya getirdikten sonra çok zaman kaybetmeden ikinciyi doğuruyor. Bu trendin son takipçisi ise Drew Barrymore... 38 yaşındaki ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Olive isimli kızı henüz 14 aylık olan Barrymore, çocukluğu boyunca hep bir kardeşi olmasını istediğini ve bu yüzden de hiç düşünmeden ikinci çocuğuna hamile kaldığını söylüyor.

KALABALIK AİLE
Trendi ilk ortaya çıkartan Jessica Simpson ise, bir yıl arayla hamile kalmasına Hollywood'daki birçok insanın güldüğünü ancak herkesin sonunda kendisine hak verdiğini söylüyor. Simpson, "Kalabalık bir aile istedim. 30'larından sonra ilk çocuğunu doğuran kadınların ne yazık ki çocuk yapmaya üç-dört sene ara vermeleri pek mümkün değil" diye konuştu. Kısa süre önce ilk çocuğunu dünyaya getiren 38 yaşındaki şarkıcı Fergie de bir an önce hamilelik kilolarından kurtulup ikinci kez hamile kalmak istediğini söylüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arka arkaya iki tane!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN