150 bin dolarlık kürtaj

Türkiye'nin bilindik ailesinin oğlu, 6 aylık hamile sevgilisi, 'Vücudum bozulacak' diye korkunca inanılmaz bir karar verdi. Bebek, 150 bin dolar karşılığı kürtajla alındı...

Giriş Tarihi: 1.12.2013 12:25
İddiaya göre, sosyetinin bilinen bir ailesinin mensubu olan ünlü işadamı Ukraynalı sevgilisinin isteği üzerine 6 aylık bebeğinin kürtajla öldürülmesine göz yumdu.

TÜRKİYE'DE OLMADI

2004'ten bu yana Ukraynalı sevgilisi ile aşk yaşayan bu işadamı önce bebeği dünyaya gelecek diye çok sevindi. Ancak hamileliği ilerledikçe sevgilisi, vücudunun bozulacağı korkusuna kapıldı. Sevgilisinin, "Bu bebeği istemiyorum" diye tutturması üzerine işadamı soluğu hastanelerde aldı. Ancak hiçbir Türk doktoru dünyaya gelmeye hazır bebeğin canını almaya yanaşmadı. Çift son olarak ABD'de bir klinikle anlaştı. Ve korkunç operasyon burada yapıldı.

'CANİLİK'

Psikolojisinin iyi olmadığı belirtilen anne adayı, 150 bin dolar karşılı ğında bebekten kurtuldu. Kulislerde konuşulan olay Türk işadamının arkadaşlarının da kulağına gitti. Yakın dostlarının, "Nasıl böyle bir cinayet işlersiniz?" eleştirilerine, işadamının, "Mecbur kaldık. Sevgilim bunalıma girdi, doğurmak istemedi. Yoksa insan kendi evladına kıyar mı?" yanıtını verdiği iddia edildi. Herkesin tüylerini ürperten bu olay sosyetede adeta bomba etkisi yarattı.

Takvim/Mevlüt Yüksel
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
150 bin dolarlık kürtaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN