Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kitlemizin yaşı büyüsün

Giriş Tarihi: 1.12.2013

Model grubu, Yeni Aktüel'e konuştu: 50 yaşındaki birinin parçalarımıza eşlik etmesi çok güzel. Dinleyici kitlemizin yaşının büyümesini istiyoruz

'Diğer Masallar' isimli albümleriyle büyük çıkış yakalayan Model, 'Levla'nın Hikayesi' isimli yeni albümleriyle hayranlarıyla buluştu. Grup üyelerinden Fatma Turgut ve Can Temiz, yeni albümlerini anlattı:

FATMA TURGUT
Uzun zamandır ilk albümümüzdeki 'Pembe Mezarlık' şarkısının üzerine çıkmalıyız diye yanıp tutuşuyorduk.
Jolly Joker'de verdiğimiz konserde, 50 yaşındaki birisinin 'Pembe Mezarlık'a eşlik ettiğini gördük. Bu çok güzeldi. Model dinleyen yaş grubunun büyümesini istiyoruz. Fakat yine de kemik dinleyici kitlemize de hitap etmeliyiz.

CAN TEMİZ

Albümün ilk bölümünde beş şarkı var. Bunlar; ayrılık sonrası yas döneminin beş evresini anlatıyor. İkinci bölümdeki parçalar ise aşk acısını ve kendi mutsuzluğuna dönüşü anlatıyor.
18 yaş üzerinde büyük bir dinleyici potansiyelimiz var. Ama 14'ün altındakiler tutkuyla bize sahip çıktıkları için, yaşı büyük olanlar "Eğer başıma bir şey gelmeyecekse, Model'i seviyorum" diyor.

LEVLA PIRLANTA GİBİ BİR KIZ!
Can
Temiz, albüm kapağının hikayesini şöyle anlattı: "Kapakta, içinden kalp gözüken bir elmas var. Bu fikir çok hoşumuza gitti; Alametifarika'dan Uğurcan Ataoğlu ve Beste Zeybel'in imzasını taşıyor. Elmasın aydınlanma ve bilgelik anlamı da var. Hikayesini anlattığımız Levla'nın aydınlanmasıyla da örtüşüyor. Levla da pırlanta gibi bir kız!"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitlemizin yaşı büyüsün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN