güzel kadınları bara sattı

Giriş Tarihi: 2.12.2013 13:54 Güncelleme Tarihi: 2.12.2013 14:06

Polisin nisan ayında düzenlediği dadı unun detaylarına ulaşıldı.

; yurtdışından getirdiği ların larına el koyuyor, temizlikçi, bakıcı ve dadı olarak çalıştırıyordu. 14 kişinin gözaltına alındığı sonucunda çete lideri Ali Ç. dahil 8 kişi tutuklanmıştı.

Polis, çetenin Beyoğlu'nda bir ajans kurup buradan kadınları dadı arayan ailelere gönderdiğini belirledi. Daha sonra kendisine başvuran müşterilerden ayda 800 ila 1000 dolar alarak kızları gönderiyordu.

Polis suç şebekesini deşifre ederken, şebekenin müşterileri arasında sanatçılar, doktorlar, avukatlar işadamları yer aldığı ortaya çıktı. Çeteyi taşıyıcı annelik için arayanlar da oldu.

GÜZELLERİ BARA SATTI

Polis çalışmaları sırasında şebeke elemanlarının, genç ve güzel olan kadınlarla cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti. Daha sonra bu kızları gece kulüpleri veya barlara 5 bin dolardan satıyordu.

KÖPEKTEN KORKMASIN

Teknik takibe takılanlar arasında şarkıcı Işın Karaca da vardı. İşte Karaca ile çete elemanı Mehmet Ç. arasında geçen konuşma:

M.Ç.: Işıl hanım istediğiniz gibi 30 yaşında, daha önce çalışmış, köpeklerden korkmayan bir eleman var. Özbekistanlı çok da düzgün bir eleman.
I.Ş.: Türkçesi nasıl?
M.Ç.: 10 numara Türkçesi.
I.Ş.: Güleç güler yüzlü?
M.Ç.: Evet güleç yüzlü.
I.Ş.: İyi gelsin deneyelim.

Operasyonda Işın Karaca'nın evinde çalışan Özbekistanlı bakıcı Farogat P. gözaltına alınarak sınır dışı edildi.

Kaynak: AKŞAM

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çete güzel kadınları bara sattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN