77 hayvanın bir yıllık bakımı onlarda

Hayvansever ünlüler, HAÇİKO'nun düzenlediği geceye akın etti. Eyüp'te kurulacak hayvan barınağına destek veren ünlüler, 77 hayvanın bir yıllık bakımını da üstlendi

Giriş Tarihi: 12.12.2013
Sanat dünyasının ünlü isimleri, Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği HAÇİ- KO'nun Eyüp'te hayata geçireceği Sokak Hayvanları Yuvası ve Eğitim Merkezi'nin tanıtım gecesinde buluştu. Önceki akşam Ataköy Sheraton'da düzenlenen gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz üstlendi. Gecede Rafet El Roman, Ferhat Göçer, Selçuk Ural, Atiye ve Ajda Pekkan; Enbe Orkestrası'yla mini bir konser verdi.

GÖNÜLLÜ OLDULAR
Ferhat Göçer, beş hayvanın bir yıllık bakımını üstlenmek için gönüllü olurken; gecede toplam 77 hayvanın bir yıllık bakımı hayvanseverler tarafından üstlenildi. İşadamı Ramazan Burak Telli, yapılan açık artırmada Mustafa Kemal Atatürk'ün tablosunu 10 bin liraya satın alarak 10 hayvanın bir yıllık bakımına destek oldu. Gecede; Wilma Elles, Berk Oktay, İbrahim Çelikkol ve Lale Cangal'a, sokak hayvanlarına destekleri nedeniyle Altın Pati Ödülü verildi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
77 hayvanın bir yıllık bakımı onlarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN