Bülent Ersoy'un bayılması sosyal medyayı kırdı geçirdi

Bülent Ersoy, canlı yayında bayıldı. 'Tansiyonum yükseldi' dese de kimseyi inandıramayan Diva'nın düşüşü sosyal medyada 'Biz de bayıldık ama gülmekten' esprisi yaptırdı.

Giriş Tarihi: 17.12.2013 13:06
Önceki akşam canlı yayında baygınlık geçiren Bülent Ersoy, gündem yarattı. Diva'nın önce yere çömelip ardından yavaşça uzanması ve son olarak da elini artistik bir hareketle başına koyması; sosyal medyayı salladı!

'SEVENLERİM ÜZÜLMESİN'

Kendine geldikten sonra "Tansiyonum yükseldi" diyerek baygınlığının gerekçesini açıklayan ünlü sanatçı, kimseyi kendisine inandıramadı. Diva ise program sonrası rahatsızlığıyla ilgili şunları söyledi: "Bayıldım bir anda. Şarkı mı uğursuz geldi acaba bilmiyorum! Sevenlerim üzülmesin."

DAHA ÖNCE DE GAZ ÇIKARDI

Dünden beri bayılışıyla ilgili binlerce espri yapılan Bülent Ersoy'un düşüş anının videosu da internette defalarca tıklandı ve paylaşıldı. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da Türkiye gündemine yerleşen Diva için "Biz de bayıldık ama gülmekten" gibi espriler yapıldı. Bu arada daha önce de canlı yayında gaz çıkaran Bülent Ersoy, böylece bir kez daha Türk televizyon tarihine geçmiş oldu.

DEPREM ETKİSİ!

Ayılana gazoz, bayılan Bülent Ersoy'a lahmacun.
Bülent Ersoy'un canlı yayında bayılıp düşmesi Marmara depremini etkiler mi? Ayrıntılar az sonra... (Zaytung)
Ayılana gazoz, bayılan Bülent Ersoy'a lahmacun.
Diva'nın şovuna katılanların verilmiş sadakası varmış; birinin üzerine de düşebilirdi. Buna da şükür.
Şov dünyası için tam bir şaheserdir. Emmi çömmesiyle başlayan bir hareketi Banu Alkan uzanmasıyla tamamlamak ciddi bir yetenek gerektiriyor. Stüdyoda karadelik açılmasına sebep olmuştur. Yalnız çok estetik bir düşüş, Kuğu Gölü Balesi zarafetinde.
Bülent Ersoy, önceki gün sadece 2 kilo et, 3 tabak mantı yemiş. Bünyesi zayıf düşmüştür tabii.
Bence yediği 5 kilo somon balığını sindirememiş, ondandır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Ersoy'un bayılması sosyal medyayı kırdı geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN