İşitme engellileri unutmadı

Ebru Gündeş, Ankara konserinde işitme engelliler için bir jest yaptı. Ünlü şarkıcı sahneye, şarkı sözlerini işaret diline çeviren bir tercümanla çıktı

Giriş Tarihi: 17.12.2013
Engelliler için yürüttüğü çalışmalarla tanınan Ebru Gündeş, Ankara konserinde işitme engellileri de unutmadı. Önceki akşam Ankaralı hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı, seyirciler arasındaki işitme engelli kişiler için şarkı sözlerini işaret dilini çevirtti. Bunun için Gündeş'e sahnede bir işaret dili tercümanı eşlik etti.

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

AKÜLÜ SANDALYE BAĞIŞLAMIŞTI
Yaklaşık 4 bin kişinin dinlediği ünlü şarkıcı, tek omuzlu kıyafetiyle de dikkat çekti. Gündeş, geçtiğimiz aylarda da eşi Reza Zarrab ile birlikte Omurilik Felçlileri Derneği'ne bin adet akülü sandalye bağışlamıştı.

O TABLONUN YENİ SAHİBİ ZARRAB
Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, Antik A.Ş.'nin önceki gün Shangri-La Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdiği müzayedede şov yaptı! Zarrab, değerli tablolar ve Osmanlı eserlerinin satıldığı müzayedede, ünlü ressam Nazmi Ziya'nın 'Sanatçının Evi' konulu tablosunu 1 milyon 50 bin liraya satın aldı. Zarrab, müzayedenin en değerli eseri olan parça için rekor bir fiyat ödedi. Azeri işadamı, müzayedeye katılan yaklaşık 500 kişi tarafından alkışlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşitme engellileri unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN