Ayrılık iddialarına yanıt

8 yıl önce evlenen ve iki çocuk sahibi olan Demet Şener ile İbrahim Kutluay'un evleri ayırdığı, boşanmaya sıcak bakmayan Şener'in ise yuvasını kurtarmaya, eşini eve döndürmeye çalıştığı iddiası ortaya atıldı. Çıkan haberler üzerine çiftten açıklama geldi.

Giriş Tarihi: 18.12.2013 12:08 Güncelleme Tarihi: 18.12.2013 13:13

Demet Şener ile 4 yıllık aşkın ardından 2005'te nikah masasına oturduğu İbrahim Kutluay'ın evliliği üzerinde son 1 yıldır kara bulutlar dolaşıyordu. İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu olan çift bu iddiaları geçen yaz yalanlamıştı. Demet Şener'e ihanet ettiği iddia edilen İbrahim Kutluay'ın haftanın belirli günlerinde kendine ait başka bir evde kaldığı konuşulmaya başlandı.

HÂLÂ DÖNMESİNİ BEKLİYOR İDDİASI

Posta'nın haberine göre; boşanmaya sıcak bakmayan ve yuvasını kurtarmaya çalışan Demet Şener'in bu durumu yakınlarından bile gizlediği söyleniyor. 8 yıllık evli çift hakkında konuşulan dedikodu şu; "İbrahim Kutluay çocuklarına çok düşkün bir baba. Bu yüzden haftanın belirli günlerinde evine geliyor. Bazı günler de bekar evinde yaşıyor. Demet Şener hâlâ aşık olduğu eşinin eve dönmesini bekliyor."

"HERKES BENİM AĞZIMDAN DUYSUN"

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'dan, ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere yalanlama geldi.

İbrahim Kutluay,"Kaç kere açıklama yapacağız bu konunda yok öyle bir şey! Nereden çıkarıyorlar bu haberleri, bu konularda da konuşmayı sevmiyorum. Huzurumuzu kaçırıyorlar." dedi.

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Demet Şener ise, "Böyle bir şey yok. Benim ağzımdan herkes duysun ve artık bu haberleri yapmaktan vazgeçsinler. Hiçbir şey ispat etmek zorunda değiliz. Biz ayrılmıyoruz diye bir yerlere çıkacak halimiz yok. Çocuklarımızla gayet mutlu bir aile hayatı yaşıyoruz." dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayrılık iddialarına yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN