Feryal Gülman'dan şok iddia

Kemal Gülman'dan boşanmak için 200 milyon lira tazminat isteyen Feryal Gülman'dan şok iddia! Ünlü işkadını, sahtecilikle parasının çalındığını öne sürdü.

Giriş Tarihi: 18.12.2013 10:01 Güncelleme Tarihi: 18.12.2013 13:30

Cemiyet hayatının ünlü çifti Feryal ile Kemal Gülman arasındaki boşanma savaşı sürüyor. 21 yıllık eşinden boşanmak için istediği 200 milyon liralık tazminatla olay yaratan sosyetik işkadını, bu defa Gülman Ailesi'ndeki şirketlerden hisselerinin parasını almak için dava açtı. Yüzde 40 hissesi bulunduğu Gültaş İnşaat şirketinin feshini istedi.

'DIŞLANDIM' İDDİASI

Feryal Gülman, ortaklıktan çıkarılarak hisselerinin bugünkü değer üzerinden kendisine ödenmesini talep etti. Gülman'ın dava dilekçesinde ortaya attığı iddia da hayli çarpıcıydı. Sosyetik işkadını, annesi Şaziye Sarımuratoğlu ve kendisi adına sahte imzalar ile banka hesapları açılarak paralar çekildiğini iddia etti. Gülman, hatta noterlikler nezdinde dahi işlemler yapıldığını tespit etti. Feryal Gülman, savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu ve aile ortaklığından dışlandığını da öne sürdü.

DÜŞMANCA YAKLAŞIM

Feryal Gülman, mahkemeye sunduğu dilekçede, Kemal Gülman'a açtığı boşanma davasından sonra işe giriş kartının iptal edildiğini iddia etti. Sosyetik işkadını, duygusal açıdan sarsıldığı bir dönemde eşinin sergilediği düşmanca yaklaşım yüzünden yüzde 40 hissesi bulunan şirketteki ortaklığını yürütmesinin mümkün olmadığını iddia etti.

Kaynak: Ali OKTAY / TAKVİM

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Feryal Gülman'dan şok iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN