Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarıli iki yarışmacı risk alsalar milyonerdi!

'Kim Milyoner Olmak İster?'de geçen hafta yarışan iki ayrı yarışmacı, 125 bin liralık ödülün sahibi oldu. Eğer son soruyu da açtırsalardı milyonerlerdi

Giriş Tarihi: 19.12.2013
Kenan Işık'ın sunduğu bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?', geçen hafta yine yüksek para ödülleri vererek iki yarışmacının hayallerini gerçekleştirdi. İki yarışmacının da ortak noktası; cevaplarını bildikleri soruya cesaretlerini toplayıp cevap verememeleri oldu. Önce çarşamba akşamı yarışan Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun 24 yaşındaki Aşkın Çelik, 125 bin liralık ödülün sahibi oldu. Aşkın'ın babası, oğlu soruları bildikçe gözyaşlarını tutamadı ve oğluyla gurur duyduğunu söyledi. 11'inci soruda cevabı bilmesine rağmen risk alamayıp yarışmadan çekilen Aşkın Çelik, kazandığı para ile yurt dışında yüksek lisans yapmayı planlıyor.

SONU AYNI OLDU

Cumartesi akşamı ise Mimar Sinan Üniversitesi Tarih Bölümü'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalı Bölümü'nde Öğretim Üyesi olan 29 yaşındaki Volkan Akkoç, 125 bin liralık ödülün sahibi oldu. Akkoç, tıpkı Aşkın Çelik gibi 11'inci soruyu bilmesine rağmen risk alamadı.

KENAN IŞIK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarıli iki yarışmacı risk alsalar milyonerdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN