Elitler otizmliler yararına alışverişte

Tohum Otizm Vakfı'nın geleneksel yılbaşı alışverişi şenliğine cemiyet dünyası akın etti. Etkinlikte, seçkin markaların ürünleri satıldı

Giriş Tarihi: 20.12.2013
Cemiyet dünyasının ünlü isimleri, önceki gün otizmli çocukların erken tanı alması ve eğitilmesi için çalışan Tohum Otizm Vakfı'nın geleneksel yılbaşı alışveriş şenliğinde bir araya geldi. Martı İstanbul Hotel'de gerçekleşen şenliğe; Oya Eczacıbaşı, Fani Aysal, Nevbahar Koç, Mine Narin, Elif Dürüst ve Sedef Karamehmet gibi isimler katıldı.

SERGİ DE AÇILDI

Otelin bir bölümü, yılbaşı alışveriş şenliği için fuar alanına dönüştürüldü. Seçkin markalar ve dükkanlar, kendilerine ayrılmış özel bölümlerde satış yaptı. Stantlarda dekorasyondan mücevhere, kitaptan aksesuvara kadar pek çok farklı ürün yer aldı. Ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ise etkinlik sırasında konukların fotoğraflarını çekti. Yılmaz, fotoğraflardan elde ettiği geliri Tohum Otizm Vakfı'na bağışladı. Şenliğe renk katan etkinliklerden biri de, Suzan Sabancı Dinçer'in kızı Ceyda Dinçer' in 'Yeniköy Yalıları' isimli fotoğraf sergisiydi. Sergi gün boyunca ziyarete açıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elitler otizmliler yararına alışverişte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN