Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2014'te hangi burcu ne bekliyor?

Yeni yılda yalnız Boğalar ciddi ilişkiler peşinde koşacak ancak sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayacaklar. İletişim konusunda başarılarıyla dikkat çekmeye hazırlanan Boğalar'ın peşini yeni yılda ne yazık ki, ufak tefek kazalar bırakmayacak

Giriş Tarihi: 22.12.2013
BOĞALAR CİDDİ İLİŞKİLERİN PEŞİNDE KOŞACAK

İŞ
Kariyer evinizde ilerleyen Merkür; size hem para kazandıracak, hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecek. İletişim konusunda ön plana çıkacaksınız. Arkadaş çevrenizden faydalanacak ve onlarla sanatsal çalışmalar içinde olacaksınız. Yeni yılla beraber görüşeceğiniz kişilerin genelde yüksek mevkili kişiler olmasına dikkat edeceksiniz. İş hayatındaki başarılarınız gündeme gelecek. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. 7 Haziran'dan sonra yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Eylül ayında finans gezegeniniz Merkür, birçok iş fırsatı sunacak ve ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacak. 7 Ekim'de duygusal sorunlarınız, iş hayatınızı da olumsuz etkileyebilir.

AŞK

Yeni yılda ciddi ilişkiler peşindesiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle diyaloglarınız artacak. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve güvenli bir dostluk örneği sergileyebilirsiniz. Bu ay; iş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir yıl olacak. Mart'ta; Venüs'ten olumlu etkiler alacaksınız. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. 2 Mart'ta Satürn geri hareketine başlıyor. Geçmiş duygularınızla hesaplaşmalar söz konusu.

SAĞLIK

Ocak ayında; saglık gezegeniniz Venüs, geri hareketini yapıyor. Bogaz bölgenizi korumalısınız. Içsel anlamda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sizin dogrularınız, çevrenizde sok etkisi yaratabilir. Ufak tefek kazalar, çabuk parlamalar yakanızı bırakmayacak. Aceleci olmayın. Martta; saglıgınız konusunda dikkatli olmalısınız. Süregelen bir rahatsızlıgınız varsa, bu ay gerekli tedavilerinizi gerçeklestirecek ve olumlu sonuç alacaksınız. Kadınların, rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Mayıs'ın ilk haftası; ay tutulması ve geri giden Mars nedeniyle öfkeli ve agresif etkiler alabilir, çevrenizdeki olaylara çok kolay tepki gösterebilirsiniz. Birlikte is yaptıgınız kisilerin farklı düsünce yapıları sizi yorabilir. Ay'ın ilk haftası, stresli ortamlardan uzak durun, dinlenmek için gideceginiz ortamlarda güçlü hava akımlarına maruz kalmamaya çalısın. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

DEMET AKALIN
Büyük sorumluluklar almaya hazırlanması gerekiyor. Güç savaşları verecek. Hayatında yeni bir dönem başlayacak. Zorluklarla baş etmeyi iyi biliyor. En kötü dönemlerinden bile başarılı şekilde çıkıyor. Yeni yılın ilk dönemi çok şanslı geçecek. Temmuz ayından sonra yatırım ve yeni bir ev düşünebilir. Ailevi yükü artıyor. İyi bir anne olacak. Ev sorumluluğu muhteşem gelişiyor. Formuna çok çabuk geri dönecek.

BENGÜ

Yılın ilk aylarında farklı ortamlardan teklifler alacak. Güçlü işbirlikleri onu bekliyor. Risklerden uzak kalmalı. Elde ettiği kazançları, tehlikeye atmamalı. Yaz aylarında yeni aşklar ve yeni ilişkiler onu bekliyor. Cazip ve çekici bir tavır içinde olacak. Çevresinde birçok kişi tarafından beğenilecek. Sonbahar aylarında güçlü pozisyonların kişisi haline gelecek. İsteklerinde görülen artışlar, onu yeni arayışlar içine sürükleyebilir. Yılın sonlarına doğru isteklerini rahatlıkla gerçekleştirebilecek. Adımlarını dikkatli atar ve skandallardan uzak yaşarsa, ciddi bir ilişkinin zevkini çıkarabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2014'te hangi burcu ne bekliyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN