Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yıl İkizler'e başarı getirecek

İkizler burcu, yıl boyunca başarıları ve yaratıcılığıyla ön planda olacak. Aşkta inişli çıkışlı bir yıl geçirecek olan İkizler burcu için geçmiş sağlık sorunları yeniden gündemde

Giriş Tarihi: 23.12.2013
İŞ
Yaratıcılığınızı ve kişisel becerilerinizi ortaya çıkaracaksınız. 18 Mart'ta kariyer eviniz hayallerinize hizmet edecek; ideallerinizle ilgili iddialı isteklerinizi yaşama geçirebileceksiniz. Finans evinizde Jüpiter'in, Neptün'le yaptığı uyumlu açı sayesinde birçok iş imkanı ortaya çıkacak. Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. 7 Nisan'a kadar kariyer eviniz çok yoğun. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Aralık ayında tartışmalardan ve güç savaşlarından sakınmalısınız. Sakin hareket ederek, parasal durumunuzu istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

AŞK
Venüs, Ocak ayında geri gidiyor. Yıllardır unutmaya çalıştığınız kişiyle yeniden karşılaşabilir ve istemediğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Şubat ayında cinsel isteklerinizde artış olacak. Mart'ta; size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıkmasına şahit olabilirsiniz. 5 Eylül'e kadar olan dönemde Venüs, aşk hayatınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Uzun süren bir ilişkiniz varsa, aile içinde nişan ya da söz yapabilirsiniz.

SAĞLIK
Yılın ilk haftası stresli ortamlardan uzak durun. Dinlenmek için gideceğiniz ortamlarda güçlü hava akımlarına maruz kalmamaya çalışın. 6 Şubat'tan sonra; eski rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir. Özellikle tiroid, boğaz, boyun ve cinsel organlarınızla ilgili problemler sizi zorlayabilir. Zihinsel yorgunluğa dikkat etmenizde fayda var. Nisan ayında sağlığınız daha da hassaslaşabilir. Düşüncelerinizi sağlık konusuna yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Bu arada alkollü ve gazlı içeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz.

İKİZLER ÜNLÜLERİ
KENAN DOĞULU Gerçek anlamda aile ve yuva kurmanın dışında duygusal hayatının en mutlu günlerini yaşayacak. Plüton ve Güneş, sanatsal başarının garantisini veriyor. Yaz aylarında beklenmeyen sürpriz bir çalışmayla sevenlerinin karşısına çıkacak.

NİLÜFER Satürn'ün desteğini ve Venüs'ün yaratıcılığını istediği gibi kullanabilir. Küçük detaylar kafasını karıştırabilir. Değişen şartlar yüzünden karar verme zorluğu yaşayabilir. Sebatkar davranırsa, başarıyı daha çabuk elde edecek.

YARIN: YENGEÇ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yıl İkizler'e başarı getirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN