Sosyal cazibeniz artacak

Yeni yılda Yengeçler, sürpriz aşklarla karşı karşıya kalacak. Kişisel cazibesi artan Yengeçler'i takıntılı bir platonik aşk tehlikesi bekliyor. Yeni yılda yeni iş teklifleri ve başarılı bir mesleki performans da sizi bekliyor

Giriş Tarihi: 24.12.2013
İŞ
İş yerinizde; yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmalara imza atacaksınız. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Ama gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Ailenizin mallarından veya gelirlerinden faydalanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güzel bir uyum sağlayacaksınız.

AŞK

Aşk etrafınızda dolaşıyor; sürpriz aşklara hazır olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yılın ilk aylarında takıntılı ve platonik bir aşka hazır olun. Plüton duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir.

SAĞLIK
Yılın ilk ayında; sağlık gezegeniniz Jüpiter geri hareket ediyor. Diğer gezegenler de sert açı etkileşimi yapacağı için, günlük hayatınızda stresli ortamlardan uzak kalmalısınız. Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu yılı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Tansiyon probleminiz varsa kontrollerinizi yaptırmalısınız. Öfkenizi denetim altına almalı, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN
Sosyal yapısı çok güçlü. Estetik ve artistik yetenekleri gelişmiş. Temkinli ve hata yapmaktan çekinen bir tavrı var. Mükemmel olmak için her türlü olanakları sonuna kadar savunur ve kullanır. Yapmak istedikleri ile hayalleri arasında uçurum yoktur. Yeni yılın ilk altı ayı, yaptığı tüm planların gerçekleşeceğine şahit olacak. Mesleki konularda etkin kişiler, beklediği şansı ona verecek. İşinde yükselme ya da farklı bir mesleğe geçme konusunda ideal bir yıl olacak.

YARIN: ASLAN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal cazibeniz artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN