Haftanın magazin bombaları

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 27.12.2013 17:12 Güncelleme Tarihi: 28.12.2013 01:13

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

BUNLAR KARI KOCA DENGESİZ
Oyuncu Tolga Karel'le 2011'de nikâh masasına oturan ve bu beraberlikten bir çocuk sahibi olan Azeri manken Günay Musayeva'nın evliliği çatırdıyor! Birkaç kez ihanete uğrayan Musayeva, bir mekânda arkadaşlarına yüksek sesle dert yandı: "Sürekli kavga ediyoruz. Tolga çocuğumuza babalık bile yapmıyor. Artık bu duruma katlanamıyorum, boşanacağım!"
Son günlerde sık sık TV'lerde boy gösteren Musayeva, boşanma haberleriyle gündem olmak niyetinde mi? Evlendiği günden beri birçok kez aldatılan mankenin bu kararının zamanlaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gündem olmak niyetinde. Zaten bu evliliğin devam etmesi anormal bence. Tolga zaten karısını bariz bir şekilde aldatıyordu. Kaç kere yakalandı. Ancak bu dönemlerde eşi hamileydi. Sanırım çocuk için hep alttan aldı, şimdi ise kendine geldi. Günay'ı geçen gün gördüm. Eski formunu yakalamış. Anladığım kadarıyla yeniden piyasaya çıkıp iş yapmak istiyor. Son günlerde de garip çıkışları oldu. Tolga'nın da garip çıkışları oluyordu. Bunlar karı koca dengesizler. Bence ne yaptıklarını bilmiyorlar. Gündemde olmak için her türlü şeyi yaparlar. Tolga'nın geçmişte yaptığı olayları biliyoruz. Eski sevgilisi ve eşi ile aynı mekânda poz bile verdi. Haber verip gazetecileri çağırdığı günleri de biliyoruz. Reklam olsun diye evlenmiş bile olabilirler. Ayrı ayrı hayatlarını yaşıyorlarsa da şaşırmam. Onlardan bu bile beklenir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN