Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kürkün sahtesi ve renklisi moda!

Moda dünyası deriyi bile gözden çıkarmaya başlamışken, kürklerin yeniden hayatımıza girmesi çok zor görünüyor. Ünlüler de; kışın soğuk günlerine; gerçeği yerine, çoğu gökkuşağı renginde olan sahte kürkleriyle meydan okuyor

Giriş Tarihi: 28.12.2013
Türkiye'de hâlâ 'gerçek kürk-sahte kürk' kavgası yapıladursun, moda dünyasına yön veren ünlü isimler çoktan bu konudaki tavırlarını ortaya koydu bile. Ünlü tasarımcılara ait sahte kürkleri tercih eden yıldızlar, bu kürklerin özellikle rengarenk olanlarını üzerlerinden çıkarmıyor. Rahatlıkla gerçek kürk alabilecekken sahtesini tercih eden ünlüler, bu seçimleriyle modaya da yön veriyor.

MODACILARA DESTEK
Bu akımın en büyük temsilcileri ise Ashley Olsen, Lady Gaga ve Kylie Minogue. Stella McCartney'nin başını çektiği birçok tasarımcı da, hayvanların lüks tüketim için öldürülmesine tepki göstermek için gerçek deri kullanmadıkları gibi koleksiyonlarında gerçek kürklere yer vermeyi de reddediyorlar. Ünlü isimler de modacılara destek veriyor.

KISA SAÇIN ALTIN ÇAĞI
Bizim cemiyet hayatının ve magazin dünyasının ünlü isimleri hâlâ postişle uzattıkları saçlarıyla davetlerde arz-ı endam etmeye devam etseler de, Hollywood yıldızları çoktan saç konusunda kuralları değiştirdi bile! Artık saçlarınız ne kadar kısa ve ne kadar sarıysa, o kadar trendy'siniz! Tabii böyle bir saç tarzını uygulayabilmek için, az makyajla bile dikkat çekecek kadar güzel bir yüzünüzün olması gerekiyor!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kürkün sahtesi ve renklisi moda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN