Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paris'ten tüm dünyaya açılıyoruz

Türkiye'yi yurt dışında başarıyla temsil eden modacı Arzu Kaprol, Paris'te açtıkları butikle tüm dünyaya açılma şansı yakaladıklarını söylüyor

Giriş Tarihi: 28.12.2013
Moda dünyasının en iddialı isimlerinden biri olan Arzu Kaprol, yazın Paris'te açtığı butiğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü tasarımcıyla moda serüvenini ve yeni projelerini konuştuk:
Yaklaşık dört senedir Paris Moda Haftası resmi takviminde yer alıyoruz. Sanıyorum, Paris'ten tüm dünyaya yayılan İstanbul merkezli tek Türk markasıyız.
Temmuz ayında Paris'in en önemli caddelerinden biri olan Saint Honore'de ofis ve showroom açtık. Dünya genelinde satış yapan bir marka olarak, Paris'te bir ofisimizin olması bizim için önemli kilometre taşlarından biriydi. Yurt dışı satışımızın tamamı artık Paris ofisimizden yürütülüyor.
Koleksiyonlarımız; New York'ta Bergdorf Goodman'da, Londra'da Harrods'da, Paris'te Montaigne Market'te, Hong Kong'da Harvey Nichols'da, Milona'da ise Spiga II'da satılıyor.

TÜRKİYE'DE DOKUZ MAĞAZA

Satış yaptığımız her noktada, koleksiyonlarımızın farklı ürünlerine ilgi gösteriliyor. Ortadoğu'da yer alan satış noktalarımızda abiye kıyafetlerden oluşan Atelier koleksiyonumuz daha fazla ilgi çekerken, örneğin Bergdorf Goodman ve Avrupa satış noktalarında deri parçalarımız daha çok ilgi görüyor.
Artık Arzu Kaprol markasının imzası haline gelen biye kullanımlı ipek bluzlar ise dünyadaki tüm satış noktalarında ilgi çeken ürünlerin başında yer alıyor.
Ankara'daki Next Level AVM içerisinde açtığımız yeni mağazamızla birlikte, şu an Türkiye'de toplam dokuz mağazamız bulunuyor.

İNTERNETTE DE VARIZ
Arzu Kaprol koleksiyonu kadar Studio Kaprol markası da benim için önem taşıyor. Studio Kaprol; farklı disiplinlerden yetişmiş ve alanlarında uzmanlaşmış tasarımcıların oluşturduğu bir platform. Platform 2011 yılında benim önderliğimde kuruldu. Studio Kaprol koleksiyonları; Vakkorama ve seçili Arzu Kaprol mağazalarında satılıyor.
Tasarımlarımızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için alışveriş sitelerinden de yararlanıyoruz. n11.com; Kaprol Group bünyesinde bulunan farklı markalarımızla işbirliği içerisinde olduğumuz online bir satış alanı. Bu alanda internetten satılan; 'Arzu Kaprol', 'Studio Kaprol' ve 'Studio Kaprol for n11.com' isimli üç butiğimiz bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paris'ten tüm dünyaya açılıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN