Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teraziler işte başarılı olacak

Giriş Tarihi: 29.12.2013

Teraziler bu yıl aşk ve başarı dolu günler geçirecek. Geçmişte birçok hayal kırıklıkları yaşayan Terazi burçları; bu yıl hepsini unutacak

İŞ
Ocak ayından itibaren liderlik özellikleriniz ön plana çıkacak ve köklü kararlar alacaksınız. Sistemli çalıştığınız zaman, istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız günler yaşayacaksınız. Bu yıl karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçeceksiniz. Bu yıl arzu ettiğiniz anlaşmaların altına imza atabilirsiniz.

AŞK

Bu yıl kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerle ilişkiler kuracaksınız. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Mart ayından itibaren, aşk ve sosyal evinizde ilerleyen Merkür ve Venüs, aşk ve sosyal alanda sizi destekleyecek. Nisan ayından itibaren uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecek. Ekim'de güneş ve Venüs sayesinde duygusal dünyanızda kaoslar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınız karışabilir, size uygun olmayan ilişkiler yaşayabilirsiniz. Aralık ayında aile ve yuva evinizde bulunacak.

SAĞLIK

Bu yıl, ailenizdeki yaşlı kişilerin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolünde gerekli vitaminleri almalısınız. Şubat ayında; dişler, dizler ve kemikler önem kazanıyor. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Değişen hava koşulları mide sorunları yaratabilir. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarınıza kramp girebilir.

HÜLYA AVŞAR
Yatırım yapmaktan hoşlanıyor. Mükemmeliyetçi yapısı onu kurallı yaşamaya zorluyor. Yaşamın her türlü detayı ile ilgileniyor. Kalıcı birlikteliklerden yana. Sezgi gücü oldukça yüksek. Dengeli ve derin duygulara sahip.

KISITLAMALAR KALKACAK

Alçak gönüllü gibi görünse de hiç de öyle değil. Aksine büyük bir titizlikle insan seçiyor. Bu sene; başarılı bir iş birliği içinde olacak. Yakın dostlar ve kardeşlerden olumlu davranışlar görecek. Sezgileri gittikçe güçleniyor. İkili ilişkilerde çekiciliği artıyor. Uzun süredir cesaret edemediği, sanat dışı bir projeyle gündeme gelecek. Kısıtlamaların kalktığı bir 2014 yılına giriyor.

YARIN: AKREP, YAY,OĞLAK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teraziler işte başarılı olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN