Eski eşler birbirine girdi

Canan Hoşgör, Hamdi Alkan'dan aldığı 4 milyonluk villayı film ekiplerine kiraladı. Alkan ise 'Evde çocuğumuz varken bunu nasıl yaparsın?' diye eski eşine öfke saçtı.

Giriş Tarihi: 31.12.2013 10:03 Güncelleme Tarihi: 31.12.2013 10:06

Eski eşler Canan Hoşgör ile Hamdi Alkan'ın neden düşman olduğu ortaya çıktı. Alkan, boşanırken Etiler'de 2 milyonluk bir daire verdiği Hoşgör'le ikinci kez evlenmiş, bu evlilik de kısa sürmüştü.

TOPLAM 6 MİLYON!

İkinci kez boşanırken de Hoşgör'e Zekeriyaköy'de 4 milyonluk bir villa bırakan Alkan,7 bin liralık nafaka ödemeyi de kabul etti. Alkan, kızlarının okul masraflarını da karşılıyordu. Dedikodulara göre; Hamdi Alkan, geçtiğimiz haftalarda kızlarını birkaç saatliğine almak için eski eşinin villasına gitti. İçeride film ekibini görünce ise şoke oldu.

Küçük kızının yalnız olduğunu öğrenen Alkan, küplere bindi. Eski eşine telefon açtı ve villasını kendisinden habersiz nasıl kiraya verdiğinin hesabını sordu. Site yönetimine de sert çıkan Alkan, kızını alıp evden çıktı. Ertesi gün de eski eşiyle kavga etti. Bunun üzerine Hoşgör de, "Hamdi Alkan'ın evini bastığı iddiasıyla" mahkemeden 'uzaklaştırma' kararı çıkarttı.

BEBEK YOLDA MI?

Önceki hafta Hamdi Alkan'la imam nikahı kıydığını itiraf eden Selen Görgüzel'in bebek beklediği iddia ediliyor.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski eşler birbirine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN