Stajyer prenses

Giriş Tarihi: 5.1.2014

Prens Harry'nin sevgilisi Cressida Bonas, gelecekte bir prenses olması için Kraliyet Ailesi tarafından eğitime alındı. Bonas'ın tüm hayatı, Kraliyet tarafından organize ediliyor

HARRY'SİZ DIŞARI ÇIKMA
Bonas'ın peşinde bir medya ordusunun bulunduğunu bilen Kraliyet danışmanları, gece gezmelerine bundan sonra Prens Harry ya da onun yakın arkadaşlarıyla birlikte çıkmasını tavsiye etti.

ARKADAŞLARINI DOĞRU SEÇ
Sosyetik bir aileye mensup olan Cressida Bonas'tan, Prens Harry ile ilişkisi ciddileşmeye başlar başlamaz sosyal çevresinde bazı değişiklikler yapması istendi. Gece kulüplerinde sabaha kadar eğlendiği arkadaşlarını bırakması istenen Bonas, Kraliyet ailesi mensuplarıyla daha sık görüşmeye başladı.

KIYAFETLERİNİ DEĞİŞTİR
Daha bohem bir tarzı olan Cressida Bonas'ın bu şekilde giyinmesinin Kraliyet Ailesi için uygun olmadığını belirten danışmanlar, sosyetik güzelden dolabında bazı değişiklikler yapmasını istedi.

HOBİLERİNİ PAYLAŞ
Bir prensin eşi olarak hayatını ona adaması beklenen Bonas'a, prensin sevdiği sporları ve aktiviteleri şimdiden benimsemesi tavsiye edildi.

AİLENE BAĞLAN
Zaten soylu ve sosyetik bir aileye mensup olan Cressida Bonas'tan ailesine daha çok bağlanması ve boş zamanlarını onlara ayırması istenmiş.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stajyer prenses
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN