Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar bu kez babalarıyla eğlencede

Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in oğulları Atlas, Ares ve Güney bu kez babaları Mustafa Erdoğan ile birlikte hafta sonu eğlencesindeydi. Mustafa Erdoğan, Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında oğullarıyla keyifli bir gün geçirdi. Onlarla sek sek oynadı, basket attı ve bol bol oyuncak alışverişi yaptı.

Giriş Tarihi: 7.1.2014 10:58 Güncelleme Tarihi: 7.1.2014 11:00

Her hafta sonu anneleri Gülben Ergen ile birlikte hafta sonu gezmesine çıkan Atlas, Ares ve Güney'e bu hafta sonu babaları Mustafa Erdoğan eşlik etti. Bu defa babalarıyla birlikte Trump Alışveriş Merkezi'nin çocuk katına gelen Atlas, Ares ve Güney sık sık yaptıkları gibi yine oyuncak atlara bindi, jetonlu oyuncaklarla oynadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Eğlenceyle dolu keyifli bir gün geçirmelerinin yanı sıra babalarına bol bol oyuncak alışverişi de yaptırdı. Alışveriş merkezinde Gülben Ergen'in görevini devralan Mustafa Erdoğan oğullarını oyuncak atlara bindirdi, onlarla seksek oynadı, birlikte basket attı. Attığı atışları sayıya çeviren Erdoğan'a oğulları da alkışlarla destek verdi.

Oyuncak mağazalarında oğullarının istediği tüm oyuncakları alan Mustafa Erdoğan'a alışveriş merkezinde iki yardımcısı da eşlik etti.

Erdoğan ara sıra telefonla uzun görüşmeler yaparken çocuklarla yardımcıları ilgilendi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar bu kez babalarıyla eğlencede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN