Ahu Yağtu yeni evine taşındı

Ahu Yağtu için yeni hayat, dün resmen başladı! Cem Yılmaz'ın Levent'teki lüks villasından tüm eşyalarını alan Yağtu, Ulus'ta aylık 5 bin liraya kiraladığı apartman dairesine taşındı. Ünlü model, taşınırken son derece de durgundu.

Giriş Tarihi: 8.1.2014 09:54 Güncelleme Tarihi: 8.1.2014 10:02
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la 2013'ün son gününde resmen boşanan Ahu Yağtu, düne kadar Yılmaz'ın Levent'teki dillere destan villasında kalıyordu. Eski eşiyle daha fazla bir arada olmak istemeyen Yağtu, yeni evini bulur bulmaz oğlu Kemal'i de alıp villadan taşındı. Dün öğle saatlerinde bir kamyonet, Levent'teki villanın önüne geldi. Ahu Yağtu da, avizeden sandalyesine kadar tüm eşyalarını kamyonete yüklettirdi.

VİLLADAN APARTMANA!

Taşınma işlemi boyunca tek başına olduğu gözlenen Ahu Yağtu, son derece de keyifsizdi. Ünlü model, cipine atlayıp eşyalarının bulunduğu kamyoneti Ulus'taki yeni yuvasına götürdü. 'Villa günlerine veda' eden Yağtu'nun; buradaki bir apartmanın en üst katındaki daireyi kiraladığı öğrenildi. Yeni evi için beyaz eşyalar da alan Yağtu, bundan böyle oğlu Kemal'le aylık kirası yaklaşık 5 bin lira olan mütevazı dairesinde
hayatını sürdürecek.

AVİZEYİ BİLE SÖKTÜRDÜ

Evinden bavullar dolusu kıyafetini alan Ahu Yağtu; tavanda asılı avizeden sandalyesine kadar hiçbir şahsi eşyasını da eski eşinin yaşayacağı villada bırakmadı.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahu Yağtu yeni evine taşındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN