Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 10.1.2014 17:37 Güncelleme Tarihi: 11.1.2014 10:09

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

ENGİN İLE NESLİŞAH EVLİLİK YOLUNDA
Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar'ın Günaydın'ın ortaya çıkardığı ilişkisi doludizgin devam ediyor. Yeni yıla, baş başa gittikleri Paris'te giren çift, son olarak Ulus 29'da görüldü. Yanlarında Neslişah'ın kardeşi Aslışah da vardı. Henüz basına yan yana fotoğrafı yansımasa da Neslişah'ın sevgilisini aile fertleriyle tanıştırmaya başlaması, bu ilişkinin evliliğe gittiği yönünde yorumlandı.
Çiftin yılbaşına Paris'te girmesi haberinden sonra Engin Altan Düzyatan ile eski nişanlısı Özge Özpirinçci, birbirlerinin Instagram'daki fotoğraflarını sildi. Bu gelişme üzerine, Düzyatan ile Alkoçlar'ın ilişkisinin ciddi bir yönde ilerlediğini söyleyebilir miyiz?

Üçüncü bir şahıs araya girene kadar beklediler sanırım. Artık Engin'in hayatında Neslişah var. O da eskiye ait fotoğraflar görmek istemez. Çok normal bir şey bu. Özge'nin hayatında kimse yok ancak Engin çok çabuk başka bir ilişkiye adım atabildi. Düzgün bir hayatı oldu bugüne kadar. Uzun süreli ilişkilerin adamı. Hayatını da düzgün bir çizgide yaşamayı seviyor. Neslişah'ın ise başından bir evlilik geçti. Ondan sonra da bir ilişkisi oldu. Şimdi de hayatında Engin var. Aralarındaki ilişki nereye gider bilemiyorum ancak Engin kendisine en yakın aileye girmiş oldu. Neslişah'ın dedesi sinemacı. Anneannesi de zaten usta oyuncu Hülya Koçyiğit. Eski aşkı Özge'yi evliliğe ikna eden Engin olmuştu. Neslişah'ın da bu fikre sıcak bakacağını düşünüyorum. Bir sürpriz beklenebilir bu çiftten.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN