Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeyda Coşkun'un aylık kazancı dudak uçuklattı

Yaşam koçu Şeyda Coşkun, kazandığı parayla birçok sanatçıyı geride bıraktı. Yaşadığı skandalları paraya çeviren Coşkun, yeni projesiyle 1 ayda en az 250 bin lira kazanacak!

Giriş Tarihi: 14.1.2014 09:57 Güncelleme Tarihi: 14.1.2014 10:03

Türkiye'de bazıları gece-gündüz ter döküp zor geçinirken, kimileri de parayı kolay yoldan kazanıyor. Çalıştığı alanda eğitimi ve bilgisi olmamasına rağmen servetine servet katan isimlerden biri de Şeyda Coşkun. Adını Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'un ablası olarak duyuran Coşkun, Hadise ve Gülşen'i zayıflatarak da şöhretine şöhret kattı.

Ancak Hadise, Şeyda Coşkun'un kendisine 'sağlıksız diyet programı uygulattığını' açıkladı. Coşkun; asıl şöhretini ise bir dönem birlikte olduğu hurdacı aşkı Ozan Çelik'in korumalarını gazetecilerin üstüne salması ve Ergin Ataman'la adının karıştığı skandalla yakaladı. Coşkun, bu olayların ardından çalıştığı ünlü isimlere birçok yeni ismi ekledi!

YOK BÖYLE ÜCRET!

Ünlü isimlerden aylık 3 bin euro ücret aldığı konuşulan Şeyda Coşkun, şimdi de Sevgililer Günü için 'toplu zayıflama programı' uygulayacağını duyurdu. Coşkun; toplu seminer, 1 aylık diyet listesi ve haftada 1 gün Bebek'te yürüyüşün dahil olduğu program karşılığında bir kişiden 3 bin 540 lira alacak. Şu ana dek 70 kişinin kayıt yaptırdığı program sayesinde Şeyda Coşkun'un 1 ayda en az 250 bin lira kazanacağı tahmin ediliyor.

KOÇLAR OTELDE

Şeyda Coşkun, geçtiğimiz aylarda yaşam koçluğunu yaptığı Galatasaray Basketbol Takımı koçu Ergin Ataman'ın otel odasına 'yemek götürürken' yakalanıp bir skandala imza atmıştı.

BU NASIL UZMANLIK?

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü'nü bitirmesine rağmen "kendisine diyetisyen diyen" Coşkun'un diyetisyenlik seminerlerine katılmak dışında bu alanda hiçbir eğitimi bulunmuyor.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeyda Coşkun'un aylık kazancı dudak uçuklattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN