Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nejat İşler yoğun bakımda

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Nejat İşler, yoğun bakıma kaldırıldı. Yapılan açıklamada İşler'in tedavisinin solunum cihazına bağlı olarak devam ettiği bildirildi.

Giriş Tarihi: 19.1.2014 09:31 Güncelleme Tarihi: 19.1.2014 13:45
Ünlü oyuncu Nejat İşler'in yoğun bakımda olduğu açıklandı. Bodrum'daki bir özel hastanee tedavi gören İşler'in solunum cihazına bağlı olduğu ve uyutulduğu bildirildi.Hastane Başhekimi Doktor Aydın Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, sanatçı Nejat İşler'in, 17 Ocak'ta saat 00.15 sıralarında hastanelerinin acil servisine başvurduğunu belirtti.

Acil serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda İşler'in tedavisine yoğun bakım servisinde devam edilmesine karar verildiğini aktaran Aksoy, şunları kaydetti:

"Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı.Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir.

Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir.

Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir."NEJAT İŞLER: ERKEN ÖLMEYE NİYETİM YOK

Nejat İşler karaciğerinin iflas ettiği haberlerine 5 Kasım 2013'te bu şekilde yanıt vermişti.

İntikam dizisinden alkol problemi olduğu ve karaciğerinin iflas ettiği gerekçesiyle ayrıldığı iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde düzenlenen rol aldığı 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' filminin galasına katılmayarak iddiaları güçlendirmişti.

Öyle ki, sosyal medyada Nejat İşler'in komada olduğu dahi söylenmişti. Tedaviyi reddettiği söylenen Nejat İşler, hakkındaki iddialara ilk kez yanıt verdi.

Posta'nın haberine göre 41 yaşındaki oyuncu, "Karaciğerim iflas etmedi. Yorgunluk ve bitkinlik var. Sedef hastalığım da arttı. Tedavim İstanbul 'da devam ediyor. Doktora düzenli görünüyorum, ilaçlarımı alıyorum. Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nejat İşler yoğun bakımda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN