Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 ay sonra yeniden evlenecekler

Giriş Tarihi: 20.1.2014 12:17 Güncelleme Tarihi: 20.1.2014 12:18

Kısa süre önce boşanan Vatan Şaşmaz ve Nurşen Kocayaş’ı barıştırmak için kolları sıvayan Duygu Meltem Yalçınkaya, “Altı ay sonra dillere destan bir düğün yapacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde boşanan Vatan Şaşmaz ve Nurşen Kocayaş'tan barışma sinyali. Ortak arkadaşları Duygu Meltem Yalçınkaya, fikir ayrılıkları yüzünden boşanan çifti barıştırmak için devreye girdi.

Şaşmaz ve Kocayaş'ı ilişkilerine bir şans daha vermelerini sağlamak amacıyla aynı evde bir araya getiren Yalçınkaya, barışacaklarına inandığını söyledi: "Birbirlerinden severek ayrıldılar. Boşanmadan önceki son geceyi de bizim evde hep birlikte geçirdik. Sabah saat 06.30'a kadar konuştuk tartıştık. Aslına bakarsanız aralarında çözemeyecekleri hiçbir problem olmadığını düşünüyorum, ancak ne olduysa iş bu noktalara kadar geldi. Her ikisiyle de görüşüyorum. Allah izin verirse altı ay sonra ikinci düğünlerinde nikâh şahitleri olacağım. Ve dillere destan bir düğün yapacağız."

ÇOCUK KRİZİ

Çiftin boşanmasına, yaşadıkları 'çocuk krizi'nin yol açtığı ortaya çıktı. Kariyeri nedeniyle çocuk yapma fikrine sıcak bakmayan Şaşmaz ile anne olmak isteyen Kocayaş'ın sık sık bu konu yüzünden tartıştıkları, bu yüzden boşanma duruşmasından bir ay önce de evlerini ayırdıkları öğrenildi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 ay sonra yeniden evlenecekler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN