Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatlıses'ten Arif Sağ’a yaylım ateşi

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) Başkanı Arif Sağ’ı sert sözlerle eleştirdi.

Giriş Tarihi: 24.1.2014 13:05 Güncelleme Tarihi: 24.1.2014 15:44

Ünlü sanatçılar İbrahim Tatlıses ile Arif Sağ arasında MESAM seçimleri yüzünden başlayan gerginlik sürüyor.

İmparator, olaylı geçen olağanüstü genel kurulun ardından görevden alınan Arif Sağ başkanlığındaki yönetimin mahkeme kararıyla göreve dönüşüne ateş püskürdü.

Tatlıses'in Twitter'dan, "Kültür Bakanlığı'na sesleniyorum. MESAM'ın yönetimine son vermemize rağmen halen görevdeler" yazısına Sağ, dün düzenlediği basın toplantısında, "İbrahim söylediği lafları düzeltecek. Yolsuzluktan içeride olan kişiye 'Bu iyi arkadaştır' diye sahip çıkacaksın. Sana emek vermiş insana hakaret edeceksin" sözleriyle cevap vermişti.

Bu sözlere Tatlıses'in cevabı gecikmedi. Ünlü sanatçı Twitter'dan şunları yazdı:

"Acaba kim haddini bilecek sayın Arif SAĞ'mısın SOL'MUSUN nesin söyle de bilelim Başkanlıkta ekip olarak... Düştünüz halen ordasınız GİİİT ARTIK"

"MESAM'IN lakabı nedir biliyor musun sayın Arif SAĞ? Ali Yavuz'un KÂR hanesi Arif Sağ'ın meyhanesi, piyasada bu lakabı herkes BİLİR!"

"Arif Hoca gibi bir lakaba sahipsiniz ama bunun kıymetini bilmiyorsunuz hoca. Sana bugüne kadar hoca deyip elini öptüğüm güne yazıklar olsun."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatlıses'ten Arif Sağ’a yaylım ateşi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN